مدیران خودروعصر اعتبار

شهری که ساکنانش با وجود داشتن خانه، شب‌ در خیابان می‌خوابند! +تصاویر

عصر ساختمان - قصد داریم از شهری برایتان صحبت کنیم که در کمال تعجب، ساکنانش با وجود داشتن خانه، شب ها در خیابان می خوابند.

شهری که ساکنانش با وجود داشتن خانه، شب‌ در خیابان می‌خوابند! +تصاویر
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۶:۰۰

به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، گرمای شدید که این روزها نقاط گوناگون جهان را در بر گرفته موجب بوجود آمدن مشکلات بسیاری برای مردم شده است،ساکنان شهر شانگهای چین هم از این قاعده مستثنی نیستند و از این وضعیت به شدت کلافه شده اند تا جایی که برای فرار از گرما شب ها در خیابان می خوابند بلکه از نسیم رود هوانگبو بهره ای ببرند.

نانکین نام یکی از خیابان های مشهور شانگهای است که به خاطر مراکز خرید بزرگ از زمان قیومیت فرانسه بر این شهر به شهرت رسیده است اما اگر در یکی از همین شب ها به این خیابان سری بزنید با صحنه ای بسیار عجیب مواجه خواهید شد.

این خیابان اکنون شبیه یک اتاق خواب وسیع شده که افراد بسیاری شب ها در آن می خوابند اما نکته ای دیگر که در کشاندن شبانه مردم به این مکان نقش مهمی دارد،گرانی است. مردم از ترس پرداخت قبوض برق که قیمتش سر به آسمان می زند جرات روشن کردن وسایل خنک کننده را ندارند و به نسیم خنک یک رود بسنده می کنند. بد نیست بدانید، طبق اخرین گزارش دمای هوای شانگهای 35 درجه سانتیگراد اعلام شده است.

برچسب ها
پورسعیدخلیلی