مدیران خودروعصر اعتبار

۳ اشتباه ساده دکوراسیونی که خانه را دلگیر می کند!

عصر ساختمان-اگر خانه تان کوچک است و می خواهید دلبازتر به نظر برسد، اشتباهاتی را که در ادامه به آن ها اشاره می شود مرتکب نشوید.

۳ اشتباه ساده دکوراسیونی که خانه را دلگیر می کند!
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از خراسان نیوز، اگر خانه تان کوچک است و می خواهید دلبازتر به نظر برسد، اشتباهاتی را که در ادامه به آن ها اشاره می شود مرتکب نشوید: 

  استفاده از اشیای بزرگ در دکوراسیون داخلی

  مجسمه های بزرگ، گلدان های حجیم، میزهایی با بدنه یک دست و مبلمان های بزرگ برای خانه های کوچک مناسب نیستند. آن ها ممکن است در مغازه زیبا به نظر برسند اما خانه شما را کوچک تر نشان می دهند و احساس خفقان ایجاد می کنند. در واقع هر خانه ای اشیای مناسب خودش را می خواهد.


  خانه را رنگارنگ نکنید
  در کل خانه چه برای مبلمان و پرده ها و چه دیوارها از دو یا سه رنگ استفاده کنید. رنگ های متنوع باعث احساس آشفتگی و کلافگی در شما می شود. همچنین این دو، سه رنگ هم باید با هم جور باشد. به طور مثال انتخاب یک ترکیب دوتایی یا سه تایی از آبی، سفید و قهوه ای یا سبز، سفید و قهوه ای یا قهوه ای، سفید و کرم می تواند انتخاب  مناسبی باشد.


  استفاده از کاغذ دیواری گل درشت در دکوراسیون داخلی
  اگر می خواهید خانه تان را کاغذ دیورای کنید از کاغذ دیواری های ساده یا با بافت ریز استفاده کنید. بافت های درشت، اتاق ها و خانه را کوچک تر نشان می دهند. طرح فرش هایی با گل بوته ها و نقش های ریزتر، اتاق کوچک را بزرگ نشان می دهد. حتی گلدان هایی با برگ های ریز برای این اتاق ها مناسب تر هستند و آن ها را بزرگ تر جلوه می دهند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی