مدیران خودروعصر اعتبار

ارزیابی ایرلاین‌ها از عملکرد وزیر راه‌وشهرسازی مثبت است

عصر ساختمان- در دوره وزارت آقای آخوندی اقداماتی بسیار خوبی در خصوص حذف و اصلاح قوانین دست‌وپا گیر انجام‌گرفته است.

ارزیابی ایرلاین‌ها از عملکرد وزیر راه‌وشهرسازی مثبت است
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از تین نیوز، دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی با بیان اینکه ارزیابی ایرلاین‌ها عملکرد وزیر راه‌وشهرسازی مثبت است، گفت: در دوره وزارت آقای آخوندی اقداماتی بسیار خوبی در خصوص حذف و اصلاح قوانین دست‌وپا گیر انجام‌ شده است.

  مقصود اسعدی سامانی در گفت‌وگو با خبرنگار تین‌نیوز با بیان این‌که در دوران وزارت آخوندی اتفاقات بسیار خوبی در صنعت حمل‌ونقل هوایی کشور رخ‌داده است، عنوان کرد: آزادسازی نرخ بلیت، استفاده از نیروهای متخصص، استفاده از برجام در راستای نوسازی ناوگان هوایی کشور ازجمله اقدامات مؤثر در بخش صنعت هوایی کشور بود.

  وی در خصوص نوسازی ناوگان هوایی عنوان کرد: برجام فرصتی برای توسعه و نوسازی ناوگان حمل‌ونقل هوایی کشور بود و این امر می‌تواند پایه‌گذار گرفتن سهم ایران از بازار منطقه باشد.

  دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی، خاطرنشان کرد: شرکت‌های هواپیمایی منطقه بخش عمده‌ای از سهم حمل‌ونقل هوایی کشور را می‌برند و مهم‌تر از  همه بیش از 4 میلیارد دلار ارز  از کشور توسط شرکت‌های هواپیمایی کشورهای منطقه از کشور خارج می‌شود اما اگر ناوگان هوایی کشور نوسازی شود می‌توانیم سهم خود را از بازار منطقه به دست آوریم.

  اسعدی سامانی ابراز کرد: در دوره وزارت آقای آخوندی اقدامات بسیار خوبی در خصوص حذف و اصلاح قوانین دست‌وپاگیر انجام‌گرفته است.

  او افزود: در مجموع ارزیابی شرکت‌های هواپیمایی از عملکرد آقای آخوندی مثبت است امیدواریم که نمایندگان محترم مجلس با رعایت مصالح و منافع ملی و نظام تصمیم مناسب را بگیرند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی