مدیران خودروعصر اعتبار

تکذیب ناایمن بودن استادیوم آزادی

عصر ساختمان- رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: در محل‌هایی که تماشاگران در ورزشگاه آزادی مستقر می‌شوند هیچ نگرانی بابت ایمنی و سازه‌ای وجود ندارد.

تکذیب ناایمن بودن استادیوم آزادی
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از مهر، علی نصیری رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در جمع خبرنگاران و درباره وضعیت ایمنی ورزشگاه آزادی گفت: در خصوص وضعیت ایمنی استادیوم آزادی بزرگنمایی‌های بسیاری صورت گرفته است.

  وی ادامه داد: باید تأکید کنم تصاویری که در فضای مجازی و در خصوص ایمنی ورزشگاه آزادی منتشر شده مربوط به فینیشینگ این ورزشگاه است و هیچ ارتباطی با وضعیت سازه‌ای ندارد.

  نصیری با اشاره به اقدامات صورت گرفته گفت: مرکز تحقیقات وزارت راه و شهرسازی ارزیابی‌های لازم را انجام داده است و مطابق با گزارش کتبی این مرکز، از 72 زون ورزشگاه آزادی فقط 8 زون نیازمند مقاوم سازی هستند و مابقی زون ها از نظر سازه‌ای ایمن هستند.

  نصیری با بیان اینکه از چند ماه پیش تمامی زون‌های ناایمن مسدود شدند گفت: محلی که ناایمن بود اکنون تبدیل به کارگاه ساختمانی شده است و بر همین اساس اکنون در خصوص ورزشگاه آزادی ابهام زدایی شده است و دقیقاً مشکل به صورت شفاف بیان شده همچنین محل‌هایی که دارای برخی مشکلات بودند نیز اصلاح شدند.

  رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران تصریح کرد: در محل‌هایی که تماشاگران در ورزشگاه آزادی مستقر می‌شوند هیچ نگرانی بابت ایمنی و سازه‌ای وجود ندارد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی