مدیران خودروعصر اعتبار

دستگیری ۳ زمین‌خوار در تهران

عصر ساختمان- رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از بازگرداندن ۸۰۰۰ متر مربع از زمین‌های اراضی دولتی از سه زمین خوار خبر داد.

دستگیری ۳ زمین‌خوار در تهران
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از ایسنا، سرهنگ علی ولی پور که در هفته جاری به عنوان رییس جدید پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ منصوب شد، گفت:  مدتی قبل مأموران پلیس امنیت اقتصادی گزارش‌هایی را دریافت کردند که نشان می‌داد مساحت قابل توجهی از اراضی دولتی متعلق به سازمان مسکن و شهرسازی به تصرف عده‌ای سودجو در آمده است که در همین راستا نیز تحقیقات خود را آغاز کردند و متوجه شدند که گزارش‌های دریافتی صحیح است.

  وی با بیان اینکه در همین راستا نیز تیمی از ماموران پلیس امنیت اقتصادی رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند، گفت: در تحقیقات تکمیلی مشخص شد که زمین خواران با اقدامات غیر قانونی و خلاف 8000 متر مربع از اراضی دولتی متعلق به سازمان مسکن و شهرسازی را به تصرف خود در آورده‌اند که این گزارش به مقام قضایی ارائه و مجوزهای لازم برای برخورد با این افراد دریافت شد.

  ولی پور ادامه داد: در همین راستا ماموران سه فردی که اقدام به تصرف این زمین‌ها کرده بودند را دستگیر کردند. این زمین را هم که حدود 400 میلیارد ریال ارزش داشت در اختیار سازمان مسکن و شهرسازی قرار دادند.

  به گفته رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ برای سه متهم دستگیر شده نیز پرونده‌ای تشکیل شد و آنان برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی