مدیران خودروعصر اعتبار

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل پلیس پیشگیری پایتخت خبرداد؛

سه کارگر در حادثه آتش‌سوزی کارگاه ضایعاتی کهریزک جان باختند

عصر ساختمان- آقایاری درباره آخرین جزئیات آتش‌سوزی در یک کارگاه جمع‌آوری ضایعات در منطقه کهریزک توضیحاتی داد.

سه کارگر در حادثه آتش‌سوزی کارگاه ضایعاتی کهریزک جان باختند
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از باشگاه خبرنگاران، سعیدآقایاری رئیس مرکز فرماندهی و کنترل پلیس پیشگیری پایتخت با اعلام خبر آتش‌سوزی در یک کارگاه جمع‌آوری ضایعات در منطقه کهریزک، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: حدود ساعت 20:30 حریق در یک کارگاه جمع‌آوری ضایعات در محله مجیدآباد از توابع منطقه کهریزک به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام شد که به سرعت اکیپی از مأموران انتظامی به محل حادثه اعزام شدند.

  رئیس مرکز فرماندهی و کنترل پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: هماهنگی لازم نیز برای حضور اورژانس و عوامل آتش‌نشانی به نشانی اعلامی انجام و تیم‌های مختلف خدمات رسان در محل حاضر شدند.

  وی با بیان اینکه بررسی‌های اولیه نشان از این داشت، محل استراحت کارگران در کارگاه طمعه حریق شده و تعدادی کارگر در میان شعله‌های آتش محبوس شده‌اند ادامه داد: متأسفانه در این حادثه 3کارگر جوان بر اثر شدت سوختگی جان باختند و 4 نفر دیگر نیز دچار سوختگی درجه یک تا 3 شده اند که به سرعت به مراکز درمانی انتقال یافتند.

  آقایاری از بازداشت صاحب این کارگاه به دستور مقام قضائی خبر داد و اضافه کرد: علت وقوع این حادثه توسط کارشناسان آتش‌نشانی در دست بررسی است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی