مدیران خودروعصر اعتبار

حجت نظری خبر داد:

تهیه طرحی برای مرمت پل تاریخی کن

عصر ساختمان-عضو شورای اسلامی شهر تهران از تهیه طرح برای مرمت پل تاریخی کن خبر داد و گفت: این اقدام باید از سوی وزارت میراث فرهنگی رخ می داد اما از کارشان شانه خالی کرده بودند.

تهیه طرحی برای مرمت پل تاریخی کن
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از مهر، حجت نظری عضو شورای در جلسه روز یک شنبه در تذکری گفت: پل کن قدیمی ترین پل ثبت شده استان تهران است که مدت هاست در اثر سیل آسیب دیده اما برای مرمت آن کاری نشده بود.

  وی ادامه داد: می بایست از هیات مدیره سازمان زیباسازی تشکر کنیم که بعد از 9 ماه سرانجام مصوبه ای درخصوص پل ریخته شده کن گذراندند، این اقدام باید از سوی وزارت میراث فرهنگی رخ می داد اما از کارشان شانه خالی کرده بودند.

  نظری گفت: سرانجام شهرداری تهران و به خصوص سازمان زیباسازی شهر تهران از باب مسئولیت اجتماعی خود اقدام به مرمت این پل کرده است.

  عضو شورای اسلامی شهر تهران در تذکر دیگری به نحوه انتخاب مدیران محله اشاره کرد و گفت: چندی است که انتخاب مدیران محلات در دستور کار شهرداری تهران قرار گرفته است در حالی که این موضوع جنبه مشورتی دارد و در قانون چیزی در خصوص آن نیامده است.

  نظری گفت: از رییس شورای اسلامی شهر تهران می خواهیم در نامه ای جنبه مشورتی انتخاب مدیران محلات را به شهردار تهران یادآور شود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی