مدیران خودروعصر اعتبار

زمین‌خواری ۸ میلیاردی در کنگان

عصر ساختمان-جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر از کشف یک فقره زمین خواری به ارزش ۸ میلیارد ریال در شهرستان کنگان در استان بوشهر خبر داد.

زمین‌خواری ۸ میلیاردی در کنگان
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷:۰۰

  به گزارش  پایگاه خبری«عصرساختمان» به نقل از روابط عمومی پلیس بوشهر، سرهنگ حیدر سوسنی درباره جزئیات این خبر گفت: در پی شکایت نماینده حقوقی اداره راه و شهرسازی شهرستان کنگان مبنی بر اینکه شخصی 400 متر مربع از اراضی دولت متعلق به آن اداره را تصرف کرده و به فروش رسانده است موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس قرار گرفت.

  این مقام انتظامی افزود: با رصد اطلاعاتی و تحقیقات میدانی بررسی لازم انجام شد و پس از جمع آوری مدارک و مستندات مشخص شد موضوع صحت داشته و فرد مورد نظر اقدام به تصرف و فروش 400 متر مربع از اراضی متعلق به اداره راه و شهرسازی کرده است.

  جانشین فرمانده انتظامی بوشهر با بیان اینکه پس از تکمیل تحقیقات متهم دستگیر و در اختیار مراجع قضائی قرار گرفت، خاطرنشان کرد: طبق نظر کارشناس مربوطه ارزش زمین تصرف شده 8 میلیارد ریال برآورد شده است.

  سرهنگ سوسنی ضمن تاکید بر عزم جدی پلیس در برخورد با پدیده زمین خواری خاطرنشان کرد: شهروندان می توانند در صورت اطلاع از وقوع چنین پدیده ای و اطمینان از صحت آن، مراتب را از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 گزارش نمایند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی