مدیران خودروعصر اعتبار

بی مهری به مسکن مهر همچنان ادامه دارد

عصر ساختمان:یک کارشناس مسکن گفت: پروژه‌های نیمه تمام مسکن مهر همچنان منتظر حمایت دولت در قالب اعطای وام‌هایی مشخص شده است.

بی مهری به مسکن مهر همچنان ادامه دارد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان»،به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، حمیدرضا قدری کارشناس مسکن، به روند کند ساخت و سازها در طرح مسکن مهر اشاره کردو گفت: طرح مسکن مهر به لحاظ کلی طرحی جامع و مفید بود که اگر نظارت بیشتری بر روی آن صورت می‌گرفت قطعات مشکلات کنونی گریبان گیر آن نمی‌شد.

  وی افزود: در حال حاضر مسکن مهر برای دولت به یک معضل تبدیل شده و تا کنون هم چاره‌ای برای اتمام این پروژه‌های نیمه تمام اندیشیده نشده است.

  این کارشناس مسکن تصریح کرد: یکی از مشکلات اساسی که در ادامه ساخت و سازها در مسکن مهر با آن رو به رو هستیم افزایش یک‌باره قیمت‌های مصالح، دستمزد و هر آنچه به حوزه ساخت و ساز مربوط می‌شود است یعنی هزینه دریافتی از مردم با هزینه تمام شده ساخت یک واحد مسکونی هماهنگ نیست.

  وی در ادامه گفت: از طرفی تأخیر در پرداخت وام ساخت به انبوه سازان موجب کندی روند این ساخت و سازها شده است.

  این انبوه ساز با اشاره به اینکه باید برای اتمام طرح‌های نیمه تمام مسکن مهر فکر  جدی شود گفت: حمایت‌های به موقع دولت از انبوه سازان به طورحتم نقش بسزایی در اتمام این پروژه‌های نیمه تمام خواهد داشت.

   

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر نمایشگاه (http://telegram.me/asresakhteman) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.http://telegram.org

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی