مدیران خودروعصر اعتبار

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر اردبیل:

احداث پل قدس ضرورت توسعه شهر و تسهیل ترافیک است

عصر ساختمان:رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر اردبیل گفت: احداث پل قدس ضرورت توسعه شهر و تسهیل امور ترافیکی شهر است که قطعا نتایج ثمر‌بخش دیگری نیز به همراه خواهد داشت.

احداث پل قدس ضرورت توسعه شهر و تسهیل ترافیک است
نسخه قابل چاپ
جمعه ۲۰ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان»به نقل از فارس ،اسفندیار هوشیار در اردبیل اظهار کرد: با توجه به سابقه طولانی احداث این پل و بررسی‌های تخصصی و طراحی پل ایستگاه سرعین که از نیازهای ضروری عمران و توسعه شهری است به نظر می‌رسد عملیاتی شدن این پل به گشایش و تسهیل امر ترافیک نیز کمک خواهد کرد.

  وی یادآور شد: اجرای این پروژه در یک موقعیت مناسب‌تر و به‌رغم گستردگی کار با جذب پیمانکاران قابل اعتماد و مطمئن و ایجاد فضای جدید در روند اجرایی آن زمینه‌ای را فراهم خواهد کرد تا همه امیدوار به احداث این پروژه عمرانی باشند که سیما و منظر شهری را می‌تواند متفاوت از گذشته کند.

  عضو شورای شهر اردبیل با قدردانی از تلاش شهردار اردبیل در ایجاد روش مناسب و نحوه عقد قرارداد و سرعت بخشیدن به اجرای آن گفت:‌ امیدواریم این حرکت‌ها پایان انتظار اهالی شهر اردبیل بعد از سال‌ها در احداث این پل باشد تا با راه‌اندازی آن بتوان هم به بهبود ترافیک و هم کاهش بار ترددی مردم کمک کرد.

  هوشیار افزود: شهردار اردبیل متناسب با دیدگا‌ه‌های تخصصی و فنی خود و بررسی‌های منطقی با حضور کارشناسان و متخصصان امر قطعا در یک طراحی و نقشه زیبا بستر اجرای پل قدس را فراهم می‌آورد و بیش از گذشته تلاشی جدی خواهد کرد تا روند احداث پل مورد توجه و تقویت قرار گیرد.

  وی تصریح کرد: آنچه که در چند سال اخیر بیشتر مورد توجه و مدنظر قرار گرفته هم پیگیری‌های اعضای شورای شهر و هم ورود مجموعه شهرداری به اجرای سریع و کیفی پروژه است که می‌تواند در هسته مرکزی شهر امیدواری زیادی را برای حرکت‌ها و اقداماتی اساسی به وجود آورد.

   

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر نمایشگاه (http://telegram.me/asresakhteman) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی