مدیران خودروعصر اعتبار

موزائیک دیواری که با موبایل تغییر شکل و رنگ می دهند

عصر ساختمان- بسیاری از افراد دوست دارند بتوانند ظاهر و به خصوص در و دیوار محیط کار خود را به طور دائم عوض کنند. اختراع موزائیک های دیواری قابل کنترل با گوشی این کار را تسهیل کرده است.

موزائیک دیواری که با موبایل تغییر شکل و رنگ می دهند
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از مهر، شرکت لامتریک که قبلا رایانه ای تولید کرده بود که در قالب ساعت زنگ دار هم قابل استفاده بود، این بار موزائیک های تعاملی قابل نصب بر روی دیوار تولید کرده که با استفاده از گوشی های هوشمند قابل کنترل و مدیریت هستند.

  این موزائیک ها «لامتریک اسکای» نام دارند و در واقع مجموعه ای از چراغ های ال ای دی هستند که برای چسباندن به دیوار طراحی شده اند. با بارگذاری اپلیکیشن اختصاصی لامتریک می توان نورها و چینش های مختلفی را برای این موزائیک های دیواری برنامه ریزی کرد.

  موزائیک های یادشده با دستیارهای صوتی هوشمند الکسا،گوگل اسیستنت و سیری سازگاری دارند و رنگ های متنوعی را نمایش می دهند. همچنین از این موزائیک ها می توان برای به نمایش گذاشتن اطلاعات مختلف روی دیوار استفاده کرد؛ اطلاعاتی مانند اینکه چند نفر پخش زنده شما را در اینستاگرام، یوتیوب و غیره مشاهده کرده اند.

  حداکثر تعداد این موزائیک های مثلثی شکل 32 واحد است که به شکل شیشه ای طراحی شده اند و می توان طراحی های هنری خلاقانه ای با استفاده از آنها انجام داد. قیمت این محصول که در نیمه دوم سال 2019 به بازار می آید، هنوز اعلام نشده است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی