مدیران خودروعصر اعتبار

پنجمین نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات (۱۴)

مدیر عامل شرکت ساختمانی معلم: برای طبقه متوسط سرمایه‌گذاری می‌کنیم

عصر ساختمان- امید علیجانی، مدیر عامل و عضو هیئت مدیره گروه ساختمانی معلم در نشست خبری «شرکت ساختمانی معلم» که در پنجمین نمایشگاه بین‌المللی املاک و مستغلات برگزار شد، گفت: بازار مسکن به دو بخش سرمایه‌گذاری و مصرفی تقسیم می‌شود که در سالهای اخیر به دلیل کاهش سود در بخش سرمایه‌گذاری دچار رکود بوده‌ایم و این در حالی است که در بخش مصرفی تحرک نسبی به وجود آمده است.

مدیر عامل شرکت ساختمانی معلم: برای طبقه متوسط سرمایه‌گذاری می‌کنیم
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان»، علیجانی افزود: رکود و رونق در بازار مسکن به شکل سینوسی پیش می‌رود، اما به دلیل شرایط اقتصادی ایران دوره رکود طولانی شده است و پیش‌بینی می‌شود در سال  نیز،1397 شرایط کنونی ادامه داشته باشد.
  وی با اشاره به رونق کم در بخش ساختمان‌سازی لوکس و همچنین دهک‌های پایین جامعه گفت: شرکت ساختمانی معلم قصد دارد سرمایه گذاری خود را جهت خرید راحت‌تر دهک‌های میانی جامعه و همچنین متراژهای متوسط با قیمت‌های متعادل‌تر قرار دهد.
  وی تشریح کرد: قانون‌گذار صندوق‌های زمین و ساختمان در بورس را .پیش‌بینی کرده است تا شرکتهای ساختمانی جهت تامین مالی خود از آن استفاده کنند و در این راستا پروژه‌ای در جنت‌آباد با استفاده از صندوق زمین و ساختمان انجام خواهد شد. این پروژه ساختمان‌های 40 تا 50 متری را شامل می‌شود که قابلیت تبدیل فضا طی روز و شب را دارد و در آن استفاده از تسهیلات بانکی جهت بهره‌برداری طبقه متوسط جامعه با حداقل سرمایه‌گذاری وجود دارد.

  برای اطلاعات بیشتر در مورد شرایط فروش ویژه نمایشگاه املاک و مستغلات اینجا کلیک کنید.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی