مدیران خودروعصر اعتبار

رئیس سازمان برنامه و بودجه عنوان کرد

ساخت ۱۴۰ هزار واحد مسکن محرومین در کشور

عصر ساختمان- رئیس سازمان برنامه و بودجه، از احداث بیش از ۱۴۰ هزار واحد مسکونی برای محرومین خبر داد و اضافه کرد: ۷۵ هزار واحد تحویل محرومان شده است.

ساخت ۱۴۰ هزار واحد مسکن محرومین در کشور
نسخه قابل چاپ
جمعه ۲۵ تير ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرساختمان» به نقل از ایسنا، محمدباقر نوبخت در حاشیه افتتاح پروژه مرمت و بازسازی دو مسجد تاریخی اردبیلیان و صفی در رشت، با تاکید بر لزوم تسریع در روند اجرای این پروژه ها، اظهار کرد: اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نظارت های لازم را بر روند اجرای پروژه های میراثی داشته باشد.

  وی با بیان اینکه مساجد تاریخی نیازمند مرمت و بازسازی باید در دستور کار قرار گیرند، گفت: مساجد را هویت دینی و فرهنگی خود می دانیم و لذا سازمان برنامه و بودجه آمادگی تامین اعتبار برای پروژه های مرمتی اماکن مقدس را دارد.

  رئیس سازمان برنامه و بودجه، با اشاره به اجرای پروژه های بزرگ در استان گیلان همچون راه آهن و بزرگراه و سد و...، عنوان کرد: پیگیری پروژه های معنوی موجب خوشحالی ماست و لذا از همه دستگاه ها می خواهیم در اینگونه پروژه ها همکاری کنند.

  نوبخت، با بیان اینکه یکی از افتخارات دولت اتصال استان ها به شبکه ریلی سراسری است، تصریح کرد: بعد از اتصال رشت و همدان و ارومیه و چابهار به راه آهن، به زودی شاهد اتصال تبریز به راه آهن سراسری خواهیم بود که طی ماه آینده صورت می گیرد.

  وی خدمت رسانی به مردم را وظیفه دولت دانست و از احداث بیش از 140 هزار واحد مسکونی برای محرومین خبر داد و اضافه کرد: 75 هزار واحد تحویل محرومان شده است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی