مدیران خودروعصر اعتبار

پایان ساخت ۴ هزار واحد زلزله‌زده میانه و سراب

عصر ساختمان- مدیر کل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی گفت: تا تاریخ ۲۵ بهمن ۹۹ عملیات ساختمانی ۳ هزار و ۹۹۰ واحد مسکونی به اتمام رسیده است.

پایان ساخت ۴ هزار واحد زلزله‌زده میانه و سراب
نسخه قابل چاپ
جمعه ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختان» به نقل از میزان، حافظ باباپور در توضیح آخرین وضعیت بازسازی مناطق زلزله‌زده آذربایجان شرقی گفت: در پی زلزله 5.9 ریشتری میانه و سراب در تاریخ 17 آبان 98 بسیاری از واحد‌های مسکونی آسیب دیدند.

  وی افزود: تا تاریخ 25 بهمن 99 تعداد کل واحد‌های آسیب دیده 6 هزار و 552 واحد مسکونی بوده است که واحد‌های احداثی در شهرستان‌های سراب و میانه 3 هزار واحد مسکونی بوده است.

  مدیر کل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی در ادامه گفت: تعداد واحد‌های تعمیری 3 هزار و 500 واحد بوده که تا بهمن 98 تعمیر واحد‌ها به اتمام رسیده است.

  باباپور گفت: براساس ارزیابی‌های صورت گرفته تعداد واحد‌های آسیب دیده شهری هزار و 797 واحد و واحد‌های آسیب دیده روستایی 4 هزار و 755 واحد بوده است.

  وی افزود: با احتساب تسهیلات احداث واحد‌های وامی و تسهیلات معیشتی تعداد 11 هزار و 552 واحد به بانک‌های عامل معرفی شدند که تمام واحد‌ها قرارداد منعقد کردند.

  مدیر کل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی گفت: تا تاریخ مورد بررسی پی کنی 3 هزار و 871 واحد مسکونی انجام شده است و 5 هزار واحد پی کنی شده است.

  باباپور تاکبد کرد: اجرای فوندانسیون 4 هزار و 850 واحد مسکونی انجام شده است و 4 هزار و 810 واحد در مرحله اجرای اسکلت قرار دارد.

  وی در ادامه افزود: تا کنون سقف 4 هزار و 700 واحد مسکونی اجرا شده است و عملیات ساختمانی 3 هزار و 990 واحد مسکونی به اتمام رسیده است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی