مدیران خودروعصر اعتبار

فروش اقساطی ۴۱۰۰۰ مسکن مهر در پردیس

عصر ساختمان- مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس از فروش اقساطی ۴۱ هزار واحد مسکن مهر در این شهر جدید خبر داد و گفت: تاکنون ۴۵ هزار واحد نیز افتتاح شده است.

فروش اقساطی ۴۱۰۰۰ مسکن مهر در پردیس
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از ایسنا، مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس روز چهارشنبه 26 شهریورماه در جریان بازدید مهرآبادی، قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر از این شهر جدید به ارائه گزارشی از آخرین وضعیت پروژه‌های مسکن مهر پردیس پرداخت و با اشاره به آماده افتتاح بودن 13 هزار و 400 واحد مسکن مهر گفت: تحویل این واحدها از هفته گذشته آغاز شده است.  تلاش می‌کنیم روزانه یک تا دو بلوک ساختمانی را به متقاضیان تحویل دهیم و به موازات آن نیز پیگیر تکمیل نواقص سایر واحدها هستیم.

  او با بیان اینکه خوشبختانه برخی از مشکلات واحدهای مسکن مهر پردیس،  نظیر انشعابات آب، برق و گاز، مرتفع شده است، افزود: تعداد دو هزار و 950 واحد از فاز 11، دو هزار و 500 واحد از هشت، دو هزار واحد از فاز پنج و 150 واحد از فاز 9 قدیم، استعداد افتتاح در آبان‌ماه را دارند. 

  مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس همچنین از دریافت مبلغ 280 میلیارد تومان از تسهیلات هزار میلیارد تومانی بانک مسکن برای تکمیل پروژه‌های مسکن مهر این شهر جدید خبر داد و گفت: مسوولان این بانک، قول پرداخت 120 میلیارد تومان دیگر را در هفته آینده به ما داده‌اند.

  او با اشاره به اینکه تاکنون 700 میلیارد تومان از محل منابع داخلی شرکت عمران شهر جدید پردیس برای تکمیل پروژه‌های مسکن مهر هزینه کرده‌ایم، عنوان کرد: تا به امروز بالغ بر هزار و 300 میلیارد تومان کار عمرانی در پردیس انجام داده‌ایم که این میزان به جز پروژه‌های مشارکتی است که در پردیس دنبال می‌کنیم.

  هدایت گفت: ماه گذشته برای نخستین‌بار در پردیس موفق به فروش اقساطی دو هزار واحد شدیم و با تدابیر انجام شده در ماه جاری نیز به این رکورد خواهیم رسید. در این رابطه جلسات مستمری را با بانک مسکن برگزار کرده‌ایم تا کل فرآیند فروش اقساطی واحدهای مسکن مهر در پردیس به صورت سیستمی انجام شود. به این منظور تمام زیرساخت‌های لازم فراهم شده است و اگر بتوانیم آن را عملی کنیم، قطعا به رکورد فروش اقساطی چهار هزار واحد در طول یک‌ماه نیز دست خواهیم یافت.

  او با بیان اینکه تاکنون حدود 41 هزار واحد مسکن مهر در پردیس به فروش اقساطی رسیده و 45 هزار واحد افتتاح شده است، گفت: تا پایان آبان‌ماه جاری نیز 21 هزار واحد دیگر افتتاح می‌شود.  به این ترتیب به‌جز حدود پنج هزار واحد مسکن مهری که ساخت آن امسال آغاز شده است و سال آینده به پایان خواهد رسید، مابقی واحدهای مسکن مهر در سال جاری تکمیل خواهند شد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی