مدیران خودروعصر اعتبار

بر اساس توافق با وزارت راه انجام می‌شود؛

حذف قیمت زمین از مسکن مهر قابل واگذاری به مددجویان امداد

عصر ساختمان- با تفاهم کمیته امداد و وزارت راه و شهرسازی، قیمت زمین برای واگذاری واحدهای مسکن مهر به مددجویان امداد حذف شد.

حذف قیمت زمین از مسکن مهر قابل واگذاری به مددجویان امداد
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از مهر، سیدمرتضی بختیاری با حضور در جلسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این نهاد در حوزه مسکن مددجویان گفت: براساس برنامه پنج ساله کمیته امداد، تأمین 150 هزار واحد مسکن برای خانواده‌های تحت حمایت پیش‌بینی شده که تاکنون کمیته امداد توانسته بیش از 50 درصد اهداف برنامه را محقق کند.

  وی افزود: همچنین تعمیر و نوسازی 350 هزار مسکن مددجویان در این برنامه در نظر گرفته شده که عملکرد کمیته امداد در این بخش 72 درصد تحقق یافته است.

  رئیس کمیته امداد با تاکید بر ضرورت تکمیل و واگذاری واحدهای مسکن مهر به مددجویان در راستای تبصره 10 قانون بودجه سال 98 خاطرنشان کرد: تحویل واحدهای مسکن مهر بدون متقاضی به مددجویان باید با سرعت و سهولت بیشتری انجام شود.

  در این جلسه که با حضور احمد اصغری مهرآبادی، قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر برگزار شد، کمیته امداد و وزارت راه و شهرسازی توافق کردند قیمت زمین از مساکن مهر مددجویان حذف و قیمت این واحدها برای مددجویان براساس هزینه تمام شده اعیان محاسبه شود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی