مدیران خودروعصر اعتبار

معاون راه و شهرسازی استان تهران:

شهرداری همکاری کند پروژه مسکن ۹۰۰ واحدی تهرانسر سرعت می‌گیرد

عصر ساختمان- معاون مسکن و بازآفرینی شهری راه و شهرسازی استان تهران گفت: در صورت همکاری شهرداری تهران، عملیات ساختمانی پروژه ۹۰۰ واحدی تهرانسر با سرعت بیشتری ساخته خواهد شد.

شهرداری همکاری کند پروژه مسکن ۹۰۰ واحدی تهرانسر سرعت می‌گیرد
نسخه قابل چاپ
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، یاسر لک با اشاره به اینکه واحدهای مشارکتی تهرانسر که سال گذشته توسط رئیس جمهور کلنگ آن به زمین زده شد، به دلیل طولانی شدن مراحل اخذ جواز و پروانه ساختمانی متوقف مانده بود، اظهار داشت: از ابتدای امسال عملیات اجرایی آن توسط سه شرکت در چهار بلوک ساختمانی آغاز شده و هم اکنون به طور متوسط 10 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

  معاون مسکن و بازآفرینی شهری راه و شهرسازی استان تهران اضافه کرد: هم اکنون عملیات اجرایی فونداسیون این پروژه‌ها تقریباً رو به اتمام است و در دو بلوک نیز، طبقه اول ساختمان در طبقه منفی سه در حال ساخت است.

  وی در خصوص همکاری سایر دستگاه‌ها با اجرای این طرح ملی نیز گفت: هنوز مجوزهای اولیه برای اجرای عملیات ساختمانی توسط شهرداری صادر نشده، اما خوشبختانه توافقات اولیه و موافقت ضمنی شهرداری و بررسی اولیه نقشه‌های ما در شهرداری انجام شده است.

  لک افزود: پروانه ساختمانی هنوز صادر نشده است، اما امیدواریم به زودی و در روزهای آینده این کار انجام و فعالیت عمرانی پروژه چند برابر شود.

  معاون مسکن و بازآفرینی شهری راه و شهرسازی استان تهران اضافه کرد: هم اکنون نیز برای جبران توقف پروژه کار در سه شیفت انجام می‌شود و شیفت شب نیز برقرار شده است ضمن اینکه به رغم همه مسائل و افزایش قیمت‌های میلگرد و سیمان در هفته‌ها و ماه‌های اخیر، خوشبختانه پروژه‌ها آسیبی دیده اند و دپوی مناسبی از لحاظ این کالاها داریم.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی