مدیران خودروعصر اعتبار

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران خبر داد:

۱۶۰۰ میلیارد ریال از اراضی ملی در دماوند آزاد شد

عصر ساختمان- مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: به همت یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران و به دستور دادستان شهرستان دماوند ، ۳۱ فقره رفع تصرف در پلاک ۸۱ اصلی دماوند محقق شد.

۱۶۰۰ میلیارد ریال از اراضی ملی در دماوند آزاد شد
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از ایلنا، خلیل محبت خواه با اعلام اینکه 1600 میلیارد ریال از اراضی به مساحت 16.6 هکتار در منطقه دماوند آزاد سازی شد، اظهار داشت: با تلاش و همت همکاران اداره راه و شهرسازی شرق و یگان های حفاظت اراضی راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی، با برنامه‌ریزی و پشتکار و حفظ تمام موارد قانونی و اخذ دستور از دادستانی شهرستان دماوند اقدام موثر تخریب 31 مورد دیوار کشی و فنس کشی اجرایی شد.

  وی با بیان اینکه رفع تصرفات زمین خواری یکی از مهم‌ترین چالش‌های وزارت راه و شهرسازی است، گفت: در این جرم زمین‌های دولتی و اراضی ملی توسط سودجویان حصار کشی و غصب می‌شود و بیشترین آمار مقابله با زمین خواری تهران در شرق استان تهران است.

  محبت خواه گفت: زمین خواری به عنوان یک جرم در تمام کشور رخ می‌دهد اما حجم آن در استان تهران به دلیل ارزش افزوده بالای زمین، بیشتر از سایر مناطق است.

  وی در ادامه گفت: بیشترین تمرکز اداره کل راه و شهرسازی استان تهران برای مقابله با تصرفات و زمین خواری در ناحیه شرق تهران است و در اجرای این امر همکاری بسیار خوبی با دستگاه‌های نظارتی و نیروی انتظامی و قضایی برقرار شده و در طی 5 ماه گذشته چندین عملیات رفع تصرف و تخریب انجام گرفته است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی