مدیران خودروعصر اعتبار

مدیر امور اعتباری بانک‌ مسکن:

افتتاح حساب نزدیک به ۱۱ هزار متقاضی مسکن ملی در بانک مسکن

عصر ساختمان- مدیر امور اعتباری بانک مسکن از افتتاح حساب ۱۰هزار و ۹۸۵ متقاضی مسکن ملی در بانک مسکن خبر داد و گفت: بانک مسکن پرداخت تسهیلات به ۱۴۰ هزار متقاضی را پذیرفته که تاکنون ۱۰۵ هزار نفر به بانک معرفی شده‌اند.

افتتاح حساب نزدیک به ۱۱ هزار متقاضی مسکن ملی در بانک مسکن
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۸ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از هیبنا، محمدحسن علمداری، در خصوص آخرین آمار افتتاح حساب‌های طرح اقدام ملی مسکن، گفت: تاکنون 10 هزار و 985 نفر واجدان شرایط معرفی شده از سوی وزارت راه و شهرسازی، برای دریافت مسکن ملی در بانک مسکن افتتاح حساب کرده‌اند.

  مدیر امور اعتباری بانک مسکن رقم سپرده‌گذاری شده از سوی بیش از 10 هزار نفر واجد شرایط معرفی شده مسکن ملی به بانک مسکن را 110 میلیاردتومان عنوان کرد و افزود: در حال حاضر در حساب بازشده توسط متقاضیان مسکن ملی 110 میلیاردتومان موجودی است که این میزان با حداقل آورده متقاضیان پر شده است.

  عملداری با یادآوری این مطلب که بانک مسکن ارایه تسهیلات 100 میلیون تومانی را برای 140 هزار واحد مسکن ملی پذیرفته است، توضیح داد: بانک مسکن ارایه تسهیلات به 140 هزار واحد مسکن ملی را با هماهنگی و راهبری معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی، پرداخت می‌کند.

  وی همچنین در خصوص امضای تفاهم‌نامه طرح اقدام ملی مسکن با نهادهای اجرا کننده آن، اعلام کرد: اجرای طرح اقدام ملی مسکن با هماهنگی چهار نهادِ بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، شهرهای جدید و اداره کل راه و شهرسازی استان ها اجرایی وعملیاتی می شود که این چهار نهاد در واقع نماینده سازمان ملی زمین و مسکن در اجرای طرح اقدام ملی مسکن هستند.

  علمداری گفت: بانک‌مسکن با هر چهار نهاد برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن تفاهم‌نامه همکاری امضا کرده و پذیرفته است که تسهیلات 140 هزار واحد مسکونی اقدام ملی را بر اساس اعلام معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی به واجدان شرایط پرداخت کند.

  مدیر امور اعتباری بانک‌مسکن ادامه داد: تاکنون از سوی سازمان ملی زمین و مسکن 30 هزار واحد، 30 هزار واحد شهرهای جدید، 20 هزار واحد بنیاد مسکن و 25 هزار واحد ستاد اجرایی فرمان امام (ره) برای دریافت تسهیلات به بانک مسکن معرفی شده‌اند و آورده اولیه متقاضیان نیز در حساب بانک قرار دارد. وی مجموع افراد معرفی شده به بانک مسکن را برای دریافت تسهیلات مسکن ملی تاکنون  105 هزار واحد معرفی کرد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    رویداد ها در یک نگاه
    • شماره ۱۷ و ۱۸
    • ۰
    • ۰
    • هفته نامه
    • ۰
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    آخرین بروزرسانی ۱۰ ماه پیش
    آرشیو