مدیران خودروعصر اعتبار

سه مورد زمین‌خواری در تهران رفع تصرف شد

عصر ساختمان- یک مورد کوه تراشی در دارآباد، دیوارکشی در خوشنام ملارد و تصرف دو هکتار از اراضی رودهن جمعاً به ارزش شش میلیارد تومان طی روزهای اخیر شناسایی و توسط وزارت راه و شهرسازی رفع تصرف شد.

سه مورد زمین‌خواری در تهران رفع تصرف شد
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از ایسنا، در هفته جاری یک مورد کوه تراشی و احداث جاده توسط سودجویان به ارزش تقریبی 1.2 میلیارد تومان در منطقه دارآباد از سوی یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران شناسایی و رفع تصرف شد.

  در حوزه شهرستان ملارد نیز زمین خواران اقدام به دیوار کشی در اراضی دولتی واقع در منطقه خوشنام به ارزش 800 میلیون تومان کرده بودند که این اقدام با همکاری شهرداری، جهاد کشاورزی و وزارت راه و شهرسازی شناسایی شد و تخریب صورت گرفت.

  همچنین دو هکتار از اراضی ملی آبکدره در پلاک کریتون رودهن به ارزش چهار میلیارد تومان تصرف شده بود که به بیت المال بازگردانده شد.

  سرهنگ خردمند، رئیس یگان حفاظت اراضی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران با اعلام این خبر از شهروندان خواسته است در صورت مشاهده موارد دست اندازی به زمین های دولتی از طرف سودجویان با شماره تماس 1656 این یگان تماس بگیرند.

   

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی