مدیران خودروعصر اعتبار

تکمیل ۱۰ درصد دیگر تا هفته دولت

۸۰ درصد واحدهای مسکن مهر استان تهران تکمیل شده است

عصر ساختمان- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران گفت: ۸۰ درصد مسکن های مهر در استان تهران تکمیل و تحویل شده است و مابقی آنها یعنی بیش از ۹۰ درصد تا هفته دولت به اتمام می‌رسد.

۸۰ درصد واحدهای مسکن مهر استان تهران تکمیل شده است
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، محمد تقی‌زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با اشاره به تعیین تکلیف تحویل واحدهای مسکن مهر در استان تهران از تحویل بخشی از واحدهای مسکن مهر در هفته دولت و دهه فجر خبر داد.

  تقی‌زاده در جلسه شورای مسکن با اشاره به وضعیت تحویل واحدهای مسکن مهر در استان تهران اظهار داشت: 80 درصد مسکن های مهر در استان تهران تکمیل و تحویل شده است و مابقی آنها یعنی بیش از 90 درصد تا هفته دولت به اتمام می‌رسد.

  وی ادامه داد: تعدادی از واحدهای مسکن مهر در پردیس نیز تا دهه فجر تحویل داده می شود؛ ضمن اینکه بخشی از مشکلات این واحدها مربوط به زمین و مباحث حقوقی می باشد که سبب تاخیر در تحویل شده است.

  معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با اشاره به برخی مشکلات زیرساختی مسکن مهر استان از جمله در حوزه برق و غیره تصریح کرد: تا هفته دولت مشکلات زیرساختی واحدهای مسکن مهر در پرند و پردیس مرتفع می شود؛ به علاوه 3 هزار واحد مسکن مهر که تعاونی ها اقدام به ساخت آنها کرده مشکلاتی دارند که مقرر شد در جلسه‌ای با اداره تعاون مشکلات احصا و این واحدها تعیین تکلیف شوند.

  تقی‌زاده سپس خاطرنشان کرد: 73 هزار واحد مسکن اقدام ملی در استان تهران پیش بینی شده که تاکنون زمین 63 هزار واحد آماده شده که البته عملیاتی اجرایی آن آغاز نشده و با برآورد قیمت زمین و تصمیمات شورای مسکن اجرایی می‌شود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی