مدیران خودروعصر اعتبار

بازسازی منطقه ۴ آزادراه تهران- شمال آغاز شد

عصر ساختمان- مدیرکل روابط عمومی شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: کار پاکسازی و تثبیت بخشی از قطعه چهار آزادراه تهران- شمال که دو روز پیش ریزش خاک داشت، آغاز شده است.

بازسازی منطقه ۴ آزادراه تهران- شمال آغاز شد
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرساختمان» به نقل از ایرنا، «وحید تشکری» امروز (دوشنبه) اخبار منتشر شده در رابطه با رانش در منطقه یک آزادراه تهران-شمال را کذب دانست و افزود: رانش کوه در منطقه چهار این آزادراه که حدفاصل مرزن آباد تا چالوس است رخ داده که از سال 92 افتتاح شده و زیر بار ترافیکی است.

  ‎تشکری خاطرنشان‌کرد: «خیراله خادمی» معاون وزیر راه و شهرسازی نیز در زمینه ریزش در آزادراه تهران- شمال با هیچ رسانه ای گفت‌وگو نداشته و اخبار منتشر شده، حاشیه‌سازی‌های رسانه‌ای است.

  ‎مدیرکل روابط عمومی شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل کشور یادآورشد: کارشناسان شرکت آزادراه به‌عنوان بهره‌بردار و مسوول نگهداری و مهندسان مشاور ذیربط از محدوده لغزشی بازدید کردند و با استقرار اکیپ‌های عملیاتی کار پاکسازی و تثبیت محل شروع شده است.

  ‎به گفته تشکری، وضعیت عبور از منطقه یک آزاد راه تهران- شمال حدفاصل تهران تا شهرستانک که اوایل اسفندماه افتتاح شد، عادی است.

  محدوده‌ای که دچار ریزش خاک شده، منطقه چهار آزادراه تهران- شمال حدفاصل مرزن‌آباد به سمت چالوس است.

  ‌لغزشی بطول 200 متر در این قسمت رخ داده است و موجب شد باند برگشت آزادراه در مسیر چالوس به مرزن‌آباد مسدود شود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی