مدیران خودروعصر اعتبار

عضو شورای شهر تهران مطرح کرد؛

مدیریت شهری کرونا را جدی نگرفت

عصر ساختمان- سالاری گفت: مدیران شهری به آن گونه که دغدغه شهروندان است در مقابله با ویروس کرونا موضوع را جدی نگرفتند.

مدیریت شهری کرونا را جدی نگرفت
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرساختمان» به نقل از باشگاه خبرنگاران، محمد سالاری رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران در تشریح آخرین اقدام‌های انجام شده در مدیریت شهری برای کنترل شیوع کرونا ویروس در پایتخت گفت: شهردار تهران در صحن شورای شهر حاضر شد و گزارشی از آخرین اقدام‌های انجام شده برای کنترل شیوع کرونا ویروس ارائه کرد.

  رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران افزود:شهرداری تهران اقدام‌های بسیار خوبی را در مسیر وظیفه خود در جهت کنترل این بیماری با استفاده از پرتوکل‌های ارائه شده از سوی وزارت بهداشت و آموزش پزشکی انجام داد، اما اقدام‌ها باید به شکل وسیع تری انجام شود و بر این اساس من پیشنهاد‌هایی نیز به مدیریت شهری ارائه کردم.

  سالاری ادامه داد: در حال حاضر بسیاری از نیرو‌های شهرداری تهران که نیروی مازاد هستند و نیازی به حضور آن‌ها در شهرداری و ساختمان‌های مناطق نیست در صورت امکان دور کار  و یا در محل کار خود حاضر نشوند.

  او تصریح کرد: برخی از کارمندان شهرداری باید در محل کار خود حاضر شوند تا امورات جاری شهر به بهترین شکل ممکن انجام شود.

  رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران بیان کرد: در شرایط کنونی باید از برگزاری جلسه‌های گروهی و بازدید‌های میدانی عمومی جلوگیری شود و مدیریت شهری باید برنامه‌ای مناسب در جهت ضد عفونی کردن ناوگان حمل و نقل عمومی (مترو و اتوبوس) داشته باشد.

  سالاری تصریح کرد: به نظر می‌رسد مسئولان کشور و مدیران شهری به آن گونه که دغدغه شهروندان است در مقابله با ویروس کرونا موضوع را جدی نگرفتند و انتظار می‌رود که مدیریت شهری نسبت به کنترل شیوع ویروس کرونا موضوع را جدی‌تر دنبال کند و برای رسیدن به این هدف، ما در شورای شهر تهران طرحی را آماده کردیم که شهرداری به تهیه اقلام جهت کنترل شیوع کرونا ویروس ملزم شود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی