مدیران خودروعصر اعتبار

به دلیل رعایت بهداشت و سلامت;

کارگزاری‌های مسکن مهر خلوت شد

عصر ساختمان- نگرانی‌ها از شیوع ویروس کرونا مراجعات حضوری متقاضیان برای پیگیری روند تحویل واحدهای مسکن مهر در شهرهای پردیس و پرند را کاهش داده و به حدود نصف رسانده اما اجرای پروژه های عمرانی در این شهرها ادامه دارد.

کارگزاری‌های مسکن مهر خلوت شد
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرساختمان» به نقل از ایسنا، روند اجرای طرح های عمرانی وزارت راه و شهرسازی همانند گذشته و بنا به گفته های معاون مسکن و ساختمان این وزارتخانه ادامه دارد. تحویل واحدهای مسکن مهر نیز انجام می شود هرچند بر اساس مشاهدات میدانی به دلیل نگرانی از شیوع ویروس کرونا مراجعات حضوری به کارگزاری های مسکن مهر  کاهش یافته و به نصف رسیده است.

  در این شرایط شرکت عمران شهر جدید پردیس با توجه به تصمیم ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا، ساعات‌کاری مراجعات حضوری را 8:15  تا 12:15 اعلام کرده است.

  همچنین در شهر جدید پرند، زمان مراجعه متقاضیان برای انجام امور اداری به شرکت عمران 8 الی 13 اعلام شده که البته به دلیل اینکه متقاضیان اصول بهداشتی را رعایت می کنند تعداد مراجعات از حدود روزانه 700 نفر به حدود 300 نفر رسیده است.

  از هفته های قبل برنامه ریزی شده بود که نیمه اسفند ماه در شهر جدید پرند با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی 3850 واحد مسکن مهر به متقاضیان تحویل شود.

  آنطور که مدیرعامل عمران پرند عنوان کرده برنامه افتتاح به قوت خود باقی است اما ممکن است با تعداد محدودتری برگزار شود و حتی اگر برنامه به شکل رسمی لغو شود تحویل واحدها به صورت غیر رسمی انجام خواهد شد کما اینکه هم اکنون نیز این روند در حال انجام است.

  در شهر جدید پردیس نیز با وجود کاهش ساعات کاری کارگزاری مسکن مهر، پروژه های عمرانی از قبیل ساخت دیوارهای حائل، نصب آسانسور، آسفالت معابر و تکمیل خدمات زیربنایی و روبنایی پی‌گیری می‌شود. پیش از این مدیرعامل عمران پردیس به ایسنا گفته بود که روزانه 200 واحد به متقاضیان تحویل می شود.

  روز 16 بهمن ماه نیز 10 هزار و 27 واحد مسکن مهر در پردیس تحویل شد که بالاترین تعداد واگذاری در یک افتتاحیه رسمی از آغاز پروژه مسکن مهر تاکنون بوده است.

  با این افتتاح مجموعه واحد های تحویل داده شده در پردیس به بیش از 45 هزار مورد رسید و 35 هزار واحد باقیمانده که طبق وعده ها قرار است تا پایان سال 1399 تکمیل و تحویل داده شود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی