مدیران خودروعصر اعتبار

حذف متقاضیان مسکن مهر هشتگرد با مصوبه شورای تامین مسکن البرز

عصر ساختمان-پروسه حذف متقاضیان مسکن مهر هشتگرد با استناد به مصوبه شورای تامین مسکن استان البرز آغاز شد.دراین مرحله متقاضیان با آورده کمتر از ۲۰ میلیون تومان حذف می‌شوند.

حذف متقاضیان مسکن مهر هشتگرد با مصوبه شورای تامین مسکن البرز
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از تسنیم، شرکت عمران هشتگرد با استناد به مصوبه شواری مسکن استان البرز اقدام به حذف متقاضیانی کرده که آورده آنها زیر 20 میلیون تومان است. در برگه اظهارنامه‌ای که از طریق سامانه ثنا برای متقاضیان مسکن مهر هشتگرد ارسال شده آمده است؛

  «نظر به این‌که علی‌رغم اخطاریه‌های اعلامی تاکنون نسبت به وضعیت عضویت و به تبع آن ایفا و انجام تعهدات،‌تکالیف و وظایف خود اقدامی به عمل نیاورده‌اید و مستند به قوانین و مقررات و بخشنامه‌های ابلاغی بالاخص بند 12 مصوبه شواری تامین مسکن استان البرز ابلاغی به شماره .... مورخ .... و بند 6 صورتجلسه مورخ .... به شماره ابلاغی ..... مورخ ..... و بند 10 صورتجلسه مورخ 97/7/8 و حسب اختیارات حاصله و وظایف محوله قانونی نهایتا منجر به حذف عضویت جنابعالی از طرح مسکن مهر در شهر جدید هشتگرد گردیده است.

  لهذا بدینوسیله به شما ابلاغ و اعلام می‌گردد ظرف 10 روز از تاریخ ابلاغ راسا و یا  توسط نمایندگان قانونی و قراردادی خود با مراجعه به بخش مسکن مهر جهت تعیین تکلیف و تسویه حساب و انجام امور مربوطه اقدامات لازم را به عمل آورید.

  در غیر اینصورت و عدم مراجعه در مهلت مقرر به منزله تقبل و پذیرش هرگونه اتخاذ تصمیم و اقدام از سوی این شرکت می‌باشد و مسئولیتی متوجه این شرکت نخواهد بود.»

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی