مدیران خودروعصر اعتبار

عملیات اجرایی ۷۶۱۲ واحد مسکونی طرح اقدام ملی در خوزستان آغاز شد

عصر ساختمان- عملیات اجرایی ساخت هفت هزار و ۶۱۲ واحد مسکونی طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن با حضور وزیر راه و شهرسازی در استان خوزستان آغاز شد.

عملیات اجرایی ۷۶۱۲ واحد مسکونی طرح اقدام ملی در خوزستان آغاز شد
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در این مراسم با تشریح طرح اقدام ملی مسکن اظهار کرد: یکی از پایه های اصلی اجرای این طرح، بانک مسکن است که بخش اعظمی از تامین مالی این طرح را به عهده دارد. خوشبختانه بانک مسکن با داشتن کارشناسان خبره به خوبی از پس تامین مالی این طرح بر می آید.

  غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان نیز در این مراسم در بخشی از سخنان خود بیان کرد: بانک مسکن به عنوان بانکی که قرار است بخش عمده ای از این طرح را تامین مالی کند خوشبختانه تاکنون همکاری خوبی با پروژه های بخش مسکن در استان داشته است و همواره به خوبی از عهده این طرح ها برآمده است.

  رضا رضایی مدیرکل راه و شهرسازی نیز در بخشی از سخنان خود در این مراسم گفت: خوشبختانه بانک مسکن از کارشناسان و کارکنان با تجربه ای در زمینه طرح های حوزه مسکن برخوردار است و به لحاظ فنی می تواند به خوبی به این طرح کمک کنند.

  مدیر شعب بانک مسکن نیز با تشریح جزئیات طرح اقدام ملی تولید و عرصه مسکن در خوزستان گفت: در جریان سفر وزیر راه و شهرسازی به استان خوزستان، عملیات اجرایی ساخت، هفت هزار و 612 واحد مسکونی طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن در سراسر استان خوزستان آغاز شد.

  وی توضیح داد: بر اساس اعلام وزارت راه و شهرسازی، طرح اقدام ملی تولید مسکن در استان خوزستان شامل هفت هزار و 612 واحد مسکونی می‌شود که ساخت یک هزار و 680 واحد بر عهده شرکت بازآفرینی شهری ایران، سه هزار و 410 واحد بر عهده بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، یک هزار و 538 واحد بر عهده ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و 984 واحد بر عهده شرکت توسعه مسکن است.

  نادری بیان کرد: مشخصات سایت پلان و نقشه تفکیکی اراضی 25 هکتاری محل احداث یک هزار و 680 واحدی اهواز دارای مساحت عرصه 39 هزار 270 مترمربع، 196 هزار و 350 مترمربع زیربنا (عیانی) است که در قالب 105 بلوک و چهار طبقه ساخته می‌شود.

  مدیر شعب استان خوزستان اضافه کرد: پروژه بعدی پروژه سه هزار و 410 واحدی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است که شامل 100 واحد در شهر آغاجاری، 100 واحد در شهر شاوور، 684 واحد در اکباتان شمالی اهواز، 140 واحد در شهر ایذه ،‌160 واحد در شهر امام دزفول، 436 واحد در زیباشهر دزفول، 20 واحد در شهر حمزه دزفول، 50 واحد در شهر سالند دزفول، ‌ 360 واحد در شهر شوشتر ،‌180 واحد در شهر بهبهان، ‌ 30 واحد در شعر شرافت شوشتر، ‌ 400 واحد در ماهشهر ،‌80 واحد در شهر میانرود دزفول، 386 واحد در آزادگان دزفول ،‌80 واحد در شوش و 204 واحد در اندیمشک است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    رویداد ها در یک نگاه
    • ۰
    • ۰
    • هفته نامه
    • ۰
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    • هفته نامه عصر ساختمان
    آخرین بروزرسانی ۲ سال پیش
    آرشیو