مدیران خودروعصر اعتبار

شرکت ملی گاز:

افت فشار گاز نخواهیم داشت/ مردم صرفه‌جویی کنند

عصر ساختمان-سخنگوی شرکت ملی گاز ایران گفت: با توجه به کاهش دمای هوا از امروز، لازم است تمام مشترکان نسبت به مصرف بهینه توجه داشته باشند، اما آن طور که پیش‌بینی می‌شود کاهش فشار گاز نخواهیم داشت.

افت فشار گاز نخواهیم داشت/ مردم صرفه‌جویی کنند
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از ایسنا، محمد عسگری با بیان این‌که در ماه‌های گذشته شرایط بسیار سختی را برای تامین گاز پشت سر گذاشته‌ایم، اظهار کرد: امیدواریم که اکنون نیز مشکلی به وجود نیاید و بتوانیم گاز مشترکان را بدون کاستی تامین کنیم.

  وی با تاکید بر این‌که همیشه تقاضای ما از مردم مصرف بهینه بوده است، تصریح کرد: لازم است تمام مشترکان مدیریت مصرف را در دستور کار خود قرار دهند و به این موضوع توجه ویژه‌ای داشته باشند.

  سخنگوی شرکت ملی گاز ایران درباره تامین سوخت نیروگاه‌ها نیز گفت: از ابتدا نیز برای تامین سوخت نیروگاه‌ها مشکلی وجود نداشت و وزارت نفت براساس آنچه از قبل تبیین شده بود، سوخت را در اختیار نیروگاه‌ها قرار داد اما نیروگاه‌ها تمایل چندانی به استفاده از سوخت دوم نداشتند.

  عسگری ادامه داد: در حال حاضر وضعیت سوخترسانی به نیروگاه‌ها مانند روال در حال انجام است و مشکل خاصی نیز در این زمینه وجود ندارد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی