مدیران خودروعصر اعتبار

معاون وزیر راه:

واحدهای مسکونی طرح اقدام ملی سال ۱۴۰۰ تحویل متقاضیان می‌شود

عصر ساختمان- معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: واحدهای مسکونی طرح اقدام ملی تا پایان سال ۱۴۰۰ تکمیل می‌شود و در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.

واحدهای مسکونی طرح اقدام ملی سال ۱۴۰۰ تحویل متقاضیان می‌شود
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرساختمان» به نقل از ایرنا، علی نبیان روز یکشنبه در آیین کلنگ زنی واحدهای مسکونی طرح اقدام ملی مسکن در قم بیان کرد: درمجموع 400 هزار واحد مسکونی در این طرح احداث می‌شود.

  وی اضافه کرد: ازاین‌بین 200 هزار واحد در شهرهای جدید، 100 هزار واحد توسط بنیاد مسکن و 100 هزار واحد مسکونی هم در قالب بازآفرینی شهری احداث خواهد شد.

  رییس سازمان ملی زمین و مسکن تاکید کرد: تولید مسکن در طرح اقدام ملی یکی از تاکیدات مهم دولت و وزیر راه و شهرسازی است و احداث مسکن در این طرح در تمام کشور اجرا می‌شود.

  وی بیان داشت: در فاز دوم ثبت‌نام طرح اقدام ملی بارگذاری و شناسایی ظرفیت تولید مسکن در استان‌های مختلف کشور در دست بررسی است.

  معاون وزیر راه و شهرسازی اضافه کرد: نقشه‌های طراحی واحدهای مسکن در طرح اقدام ملی توسط سازمان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آماده‌شده است.

  نبیان گفت: همچنین صدور پروانه از مجاری قانونی اخذشده و برای شروع عملیات عمرانی مانعی احساس نمی‌شود.

  وی ادامه داد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به طرح اقدام ملی در تولید مسکن به‌صورت ویژه خواهد پرداخت و در تمام استان‌ها در آینده واحدها تحویل مردم شود.

  وی عنوان کرد: منابع اصلی در طرح اقدام ملی مسکن از طریق تسهیلات بانکی و منابع متقاضیان پیش‌بینی‌شده است.

  رییس سازمان ملی زمین و مسکن گفت: پالایش شرایط متقاضیان در حال اتمام است و بعد از پالایش، افراد دارای صلاحیت به ادارات راه و شهرسازی و بنیاد مسکن استان‌ها معرفی خواهند شد.

  10 هزار واحد در طرح اقدام ملی مسکن در قم احداث می‌شود

  وی در ادامه اظهار داشت: امروز کلنگ زنی بیش از 2 هزار واحد مسکونی در طرح اقدام ملی مسکن در استان قم انجام شد.

  نبیان تصریح کرد: از هفته آینده آماده‌سازی زمین برای احداث 2 هزار واحد مسکونی دیگر در استان قم آغاز و تحویل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خواهد شد.

  وی عنوان کرد: درمجموع تعهد وزارت راه و شهرسازی در تولید مسکن در استان قم احداث 10 هزار واحد مسکونی است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی