مدیران خودروعصر اعتبار

معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد:

آمادگی تحویل ۲۳ هزار واحد مسکن مهر در پرند

عصر ساختمان- معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: شهر جدید پرند هم‌اکنون آماده تحویل ۲۳ هزار واحد مسکن مهر است و این واحدها از لحاظ ساخت‌ و‌ساز دارای مشکل خاصی نیستند.

آمادگی تحویل ۲۳ هزار واحد مسکن مهر در پرند
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرساختمان» به نقل از وزارت راه و شهرسازی، حبیب الله طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی با تأکید بر این‌که مشکلات موجود در پروژه‌های مسکن مهر باید به صورت موردی، سریع و با همکاری تمامی بخش‌های مرتبط بررسی و رفع شود، اظهار کرد: تلاش داریم تا در این جلسات، مباحث و مسائل در حوزه‌های مختلف شهر و شرکت را به صورت جزئی و تفصیلی بررسی کرده و با رفع آن‌ها، وعده‌های شرکت را هرچه سریعتر محقق سازیم.

  طاهرخانی با اشاره به این‌که شهر جدید پرند هم‌اکنون آماده تحویل 23 هزار واحد مسکن مهر است گفت: 13 هزار واحد مسکن مهر از مدت‌ها قبل در شهر جدید پرند افتتاح و آماده تحویل شده که مالکان آن‌ها برای انجام مراحل فروش اقساطی و تحویل اقدامی نمی‌کنند، این در حالی است که شرکت عمران پرند آمادگی دارد تا 22 بهمن سال‌جاری تعداد 10 هزار واحد دیگر را نیز به متقاضیان تحویل دهد که با لحاظ تعداد قبلی، جمعاً به 23 هزار واحد می‌رسد.

  این مقام مسئول بیان کرد: خوشبختانه در این حوزه نیز تلاش داریم با همکاری بانک مسکن، تدابیری را اتخاذ کنیم تا مشکل واحد‌های آماده‌ای که مالکان آن‌ها در تحویل و انجام مرحله فروش اقساطی تعلل می‌کنند، رفع شود.

  مدیرعامل شرکت عمران شهر‌های جدید در بخش دیگری از سخنان خود اعلام کرد: مسکن مهر شهر جدید پرند از لحاظ ساخت‌و‌ساز به جز چند مورد محدود که بیش از 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارند، دارای مشکل خاصی نبوده و عملکرد آن در این بخش تاکنون خوب و قابل قبول گزارش شده است.

  به گفته طاهرخانی شرکت عمران شهر جدید پرند نیز تلاش دارد تا با استقرار در سایت‌های مسکن مهر، مرکز توسعه شهر را به این نواحی انتقال داده و زمینه پیشرفت آن را فراهم سازد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی