مدیران خودروعصر اعتبار

عضو شورای شهر تهران مطرح کرد؛

بافت ناپایدار و زمین‌های موقوفه‌ای مهم‌ترین معضل محله نعمت‌آباد

عصر ساختمان- فراهانی گفت: ناپایداری و موقوفه‌ای بودن برخی از املاک منطقه ۱۹ بزرگترین معضل این منطقه است.

بافت ناپایدار و زمین‌های موقوفه‌ای مهم‌ترین معضل محله نعمت‌آباد
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرساختمان» به نقل از باشگاه خبرنگاران، مجید فراهانی عضو شورای شهر تهران در یکصد و نودمین جلسه شورای شهر تهران در تشریح مشکلات منطقه 19 تهران، گفت: محله نعمت‌آباد بزرگترین محله منطقه 19 است که کوچکترین گام برای حل مشکلات این منطقه رضایت مردم را در بر دارد، چراکه یکی از مهم‌ترین نقاط قوت شورای پنجم این است که بر اساس اولویت‌دهی در پهنه جنوب شرق رضایتمندی شهروندان را ایجاد کند.

  عضو شورای شهر تهران تصریح کرد: از بزرگترین مشکلات منطقه 19 می‌توان به حوزه معماری و شهرسازی، حمل و نقل ترافیک و معضلات اجتماعی و فرهنگی اشاره کرد، بر همین اساس باید سعی شود تا در حوزه نظارت بسیاری از مشکلات شورایاران و پیمانکاران حل شود.

  فراهانی با اشاره به پایین بودن سطح امنیت محله نعمت‌آباد، گفت: باید با همکاری پلیس موضوع امنیت محله نعمت‌آباد مورد توجه قرار گیرد و در حوزه معماری و شهرسازی باید بگویم که برخی از املاک این منطقه ناپایدار و بخش دیگر آن به شکل موقوفه‌ای هستند.

  او تصریح کرد: موضوع حمل و نقل محله نعمت‌آباد یکی دیگر از خواسته‌های ساکنان است، زیرا ما هر ساعت از شبانه‌روز که در محله نعمت‌آباد حضور پیدا می‌کنیم، مشکلات ترافیکی در آن وجود دارد.

  عضو شورای شهر تهران با اشاره به مشکلات بهداشتی منطقه، گفت: یکی دیگر از مشکلات این منطقه بحث کمبود بیمارستان است که ما در این باب چند جلسه برگزار کردیم و باید بپرسیم که چرا سرمایه‌گذار وارد نمی‌شود؟

  پورسعیدخلیلی