مدیران خودروعصر اعتبار

مجری طرح آباد مسکن خبر داد؛

ساخت واحد‌هایی برابر با نیاز متقاضیان در جنوب تهران

عصر ساختمان- محمدی گفت: از سال آینده ۴۰۰ واحد مسکونی برابر نیاز‌های متقاضیان و در متراژ‌های ۳۰ تا ۸۵ متری در جنوب تهران ساخته خواهد شد.

ساخت واحد‌هایی برابر با نیاز متقاضیان در جنوب تهران
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از باشگاه خبرنگاران، محمدی مجری طرح آباد مسکن در مراسم رونمایی از طرح آباد، با بیان اینکه نخستین گام از پویش نو ساخت مسکن را در کشور آغاز کرده‌ایم، گفت: ساخت 6 هزار و 521 واحد مسکونی در قالب 31 پروژه با عنوان اولین و بزرگ‌ترین طرح مسکنی کشور بعد از انقلاب به شمار می‌رود.

  او افزود:کیفیت بالا در اجرای این پروژه به عنوان مهمترین هدف ما به شمار می‌رود.

  مجری طرح آباد مسکن اظهار کرد: زیربنای ساخت این واحد‌ها 1 میلیون و 670 هزار و 21 در 31 شهر بوده است.

  محمدی افزود: سهم بازآفرینی شهری از این پروژه‌ها 26 درصد، سهم شهر‌های جدید 30 درصد و سهم سایر بخش‌ها 44 درصد بوده است.

  او یادآور شد: عمده پروژه‌ها در قالب واحد‌های مسکونی بوده که 94 درصد مربوط به پروژه‌های مسکونی، 5 درصد مربوط به پروژه‌های تجاری و 1 درصد اداری است.

  مجری طرح آباد مسکن افزود: در شهر تهران، شهر اندیشه با 200 هزار مترمربع بوده در اولویت بوده که در اجرای این پروژه‌ها 1 هزار و 200 مسکونی و 100 واحد تجاری ساخته خواهد شد.

  محمدی افزود: طراحی این پروژه‌ها کاملا ایرانی بوده و توسط معماران باتجربه ساخته شده است.

  او یادآور شد: همچنین در خود استان تهران هم عملیات اجرایی 1 هزار پروژه در شرق تهران آغاز شده و در حال تجهیز کارگاه‌ها و تحویل زمین هستیم.

  مجری طرح آباد مسکن تصریح کرد: 400 واحد مسکونی به مساحت 15 هزار و 920 مترمربع هم در قالب بازآفرینی شهری و در منطقه بوستان ولایت کلید خورده است.

  محمدی با اشاره به اینکه در طراحی این پروژه‌ها از قالب طرح استادیوم استفاده کرده‌ایم، گفت: ساخت این واحد‌ها به گونه‌ای بوده است که بر اساس المان‌های مختلف ساخته شده و سازگار با نیاز‌های اقشار متوسط جامعه بوده است.

  او گفت: در اجرای این واحدها، متراژ‌های مختلفی برای متقاضیان در نظر گرفته شده به طوری که متراژ‌های 30 تا 45 متری برای افراد مجرد، واحد‌های 50 تا 65 متری برای زوج‌های جوان و 85 متری برای خانواده‌ها ساخته خواهد شد.

  مجری طرح آباد مسکن یادآور شد: عملیات اجرایی این واحد‌ها از سال 99 آغاز خواهد شد.

  محمدی اظهار کرد: شهر‌های البرز، سمنان، اندیشه، اراک، رشت، بابلسر، اصفهان، شیراز، کیش، همدان، پردیس تهران، اردبیل، قم، بوشهر و مشهد واحد‌های طرح آباد ساخته خواهد شد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    رویداد ها در یک نگاه
    • شماره ۱۷ و ۱۸
    • ۰
    • ۰
    • هفته نامه
    • ۰
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
    آرشیو