مدیران خودروعصر اعتبار

حسن صابری خبرداد:

راه‌اندازی مجدد شرکت کاشی خزر

عصر ساختمان- مدیر عامل شرکت کاشی خزر از راه‌اندازی مجدد شرکت کاشی خزر خبرداد.

راه‌اندازی مجدد شرکت کاشی خزر
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از ایلنا، حسن صابری مدیر عامل شرکت کاشی خزر در مراسم راه‌اندازی مجدد شرکت کاشی خزر گفت: شرکت کاشی خزر با اشتغال 380 نفر در دو سایت تولید خزر یک و خزر دو به دلالیل مختلف در سال 94 تعطیل شد.

  صابری با اشاره به راه‌اندازی مجدد خط تولید کارخانه بیان داشت: شرکت کاشی خزر با همت پرسنل قدیمی و مشاوره کارشناسان زبده خارج از استان و ظرفیت تولید روزانه 15 هزارمتر مربع تولید کاشی کف و 40 هزار متر مربع کاشی دیوار دوباره راه‌اندازی شد.

  وی تصریح کرد: خط تولید جدید با ١۰۰ نفر نیرو شروع به کار کرده و هفته آتی با افزایش نیرو و شیفت کاری به 200 نفر هم خواهد رسید.

  صابری با اشاره به افزایش نیرو افزود: در حال حاضر خزر 2 فعال است و امیدواریم حدود دو ماه آینده خزر یک نیز شروع به فعالیت کند‌.

  مدیرعامل کارخانه با اشاره به گزینش نیروها براساس فرم تقاضا و رزومه کاری متقاضیان خاطرنشان کرد: تعدادی از پرسنل استخدامی از نیروهای تعدیل شده شرکت بوده که کاشی خزر با حدود 450 نفر نیرو در بخش‌های ستادی، پشتیبانی و اجرایی فعالیت خواهد کرد. گزینش نیروها براساس فرم تقاضا و رزومه کاری آنها است.

  وی در پایان گفت: برای راه‌اندازی مجدد این مجموعه تا کنون از اعتبارات خاصی استفاده نکردیم و امیدواریم بتوانیم با توان بالا به کار خود وسعت بخشیم.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی