مدیران خودروعصر اعتبار

ساخت مسکن ارزان‌قیمت باکیفیت در مناطق کم‌برخوردار

عصر ساختمان- مدیرعامل شرکت زیر مجموعه بنیاد مستضعفان گفت: مسئولیت اجتماعی شرکت‌های بنیاد مستضعفان یکی از مهم‌ترین شاخص‌های عملیاتی در انتخاب و آغاز هر پروژه تولید و حتی پیمانکاری است.

ساخت مسکن ارزان‌قیمت باکیفیت در مناطق کم‌برخوردار
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از تسنیم، سید جواد موسوی‌ به واسطه ارائه مستندات صنفی تلاش در جهت ساخت مسکن ارزان و با کیفیت در مناطق کم برخودار کلان شهر تهران و همچنین ارئه طرح فرآیندی بازسازی بافت فرسوده در کلان شهر‌های کشور از سوی داوران دومین گردهمایی تجلیل از چهره‌های نامی اقتصاد کشور موفق به دریافت تندیس نام و نشان ماندگار صنعت با تکیه بر مسئولیت های اجتماعی شد.

    وی در این‌باره گفت: مسئولیت اجتماعی شرکت‌های بنیاد مستضعفان یکی از مهم‌ترین شاخص‌های عملیاتی در انتخاب و آغاز هر پروژه تولید و حتی پیمانکاری است.

    موسوی با اشاره به تأمین بودجه‌های محرومیت‌زدایی صورت گرفته از محل فعالیت شرکت‌های اقتصادی وابسته در بنیاد مستضعفان افزود: مسئولان بنیاد مستضعفان بر جایگاه مسئولیت‌های اجتماعی شرکت‌ها قبل از آغاز و حتی مطالعات هر پروژه تاکید ویژه‌ای دارند، خوشبختانه این مسئله هم‌اکنون در بسیاری از شرکت های تولیدی به یک مزیت رقابتی تبدیل شده است‌.

    برچسب ها
    پورسعیدخلیلی