مدیران خودروعصر اعتبار

تجهیز ۱۲ ساختمان اداری به آسانسور و بالابر ویژه افراد کم توان در منطقه ۱۹ تهران

عصر ساختمان- شهردار منطقه ۱۹ از نصب ۱۲ آسانسور در سطح منطقه به منظور سهولت تردد معلولین و افراد کم توان خبر داد.

تجهیز ۱۲ ساختمان اداری به آسانسور و بالابر ویژه افراد کم توان در منطقه ۱۹ تهران
نسخه قابل چاپ
جمعه ۰۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایسنا و بنابر اعلام روابط عمومی شهرداری منطقه 19، علی توکلی شهردار منطقه در تشریح اقدامات اجرایی روز جهانی معلولین به احداث آسانسور در ساختمان های فاقد این امکانات اشاره کرد و گفت: طی بررسی های انجام شده 12 ساختمان فاقد آسانسور شناسایی شده اند که تجهیز آنها با هدف سهولت تردد افراد کم توان و پاسخ به نیاز آنها  در دستور کار اجرایی این منطقه قرار گرفته است.

  وی در ادامه با اشاره به قرار گرفتن در آستانه روز جهانی معلول، شناسایی و رفع نیازهای معلولین را از اهم اقدامات اجرایی این منطقه اعلام کرد و افزود: در همین راستا کمیته مناسب سازی فضاهای شهری در منطقه 19 تشکیل و تاکنون 4 جلسه با حضور اعضای کمیته برگزار شده است.

  به گفته توکلی، عملیات آماده سازی فاز یک اقدامات مناسب سازی بوستان 22 بهمن به عنوان بوستان پایلوت رو به اتمام است که همزمان با روز جهانی معلولین افتتاح خواهد شد.

  وی همچنین احداث رمپ و پل ویژه معلولین در سطح نواحی 5 گانه را از دیگر اقدمات اجرایی مناسب سازی معابر دانست و ادامه داد: حذف دستک‌های U شکل، اجرای اقدامات ترافیکی در معابر پایلوت، نصب تابلوهای تبلیغاتی با مضامین فرهنگی و رعایت حقوق معلولین و نیز بازدید از منازل و آسایشگاه‌های نگهداری معلولین از دیگر مصوبات اجرایی چهارمین جلسه کمیته مناسب سازی معابر بود.

   

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی