مدیران خودروعصر اعتبار

موضع رسمی شورای شهر درباره تفکیک ری از تهران اعلام می‌شود

عصر ساختمان- سخنگوی شورای اسلامی شهر پایتخت گفت:‌ موضع رسمی شورا درباره طرح تفکیک ری از تهران پس ار بررسی کارشناسی اعلام می‌شود.

موضع رسمی شورای شهر درباره تفکیک ری از تهران اعلام می‌شود
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۲:۰۰

    به گزارش  پایگاه خبری«عصرساختمان» به نقل از ایرنا، علی اعطا روز یکشنبه  با تاکید بر اینکه نظرات مطرح شده از سوی اعضای شورا در رابطه با طرح تفکیک انتخابات شورای شهر و شهردار شهرستان ری نظرات شخصی است و نه موضع رسمی شورا، گفت: بعد از بررسی های اولیه و جمع بندی نقطه نظرات کمیسیون های ذیربط در نشست خبری روز سه شنبه موضع و نقطه نظر کلی شورا را اعلام خواهم کرد.

    وی درباره طرح تفکیک انتخابات شورای شهر و شهردار شهرستان ری از تهران که اخیرا توسط تعدادی از نمایندگان مجلس مطرح شده است، اظهار داشت: باید گفت ما در شورا هنوز متن طرح نمایندگان را رویت نکرده ایم، مخالفتی که برخی همکاران ما اعلام کرده اند، بر مبنای عنوان طرح در توییت یکی از نمایندگان محترم مجلس بوده است.
    اعطا با تاکید بر اینکه در رابطه با کلیت موضوع در شورا طیفی از دیدگاه‌ها و استدلال های مختلف مطرح است، تصریح کرد: اینجانب به عنوان مسئول اعلام مواضع رسمی شورا در حال حاضر در این رابطه اظهارنظر نمی کنم و هر نوع اظهار نظری را به بررسی های دقیق تر کارشناسی موکول می کنم.

    برچسب ها
    پورسعیدخلیلی