مدیران خودروعصر اعتبار

تداوم خدمت رسانی روستایی

طرح هادی ۱۶روستای شهرستان سراب به تصویب رسید

عصر ساختمان:مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی گفت: طرح هادی ۱۶ روستای شهرستان سراب در کمیته تصویب طرح های هادی این استان به تصویب رسید.

طرح هادی ۱۶روستای شهرستان سراب به تصویب رسید
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، ' قربان محمدی ' افزود: با اجرای این طرح ها 365خانوار با یک هزار و 494 نفر جمعیت از مزایای اجرای این طرح بهره مند می شوند.
  وی با اشاره به اینکه تا پایان سال جاری تمام روستاهای بالای 20 خانوار از نعمت این طرح بهره مند می شوند، گفت: در زمان حاضر 98درصد از روستاهای استان دارای مطالعه طرح هادی روستایی است.
  وی افزود: اهداف عمومی از مطالعه و اجرای پروژه های عمران روستایی افزایش راندمان کار روستائیان، بهبود معیشت و رفاه سطح زندگی در روستاها، جلب سرمایه گذاری در روستاها، تکمیل و اصلاح چرخه تولید – مصرف روستایی و پیشگیری از مهاجرت بی رویه روستاییان به شهرها است.
  وی با بیان اینکه طرح هادی در واقع سند چشم انداز 10 ساله هر روستاست، اظهارکرد: بهره گیری از مشارکت مردم در اجرای طرح هادی روستایی از عوامل موفقیت اجرای این طرح است.
  وی افزود: طرح های هادی روستایی از جمله پروژه هایی است که در راستای فراهم سازی زمینه توسعه و عمران نقاط روستایی تهیه و اجرا می شود.
  آذربایجان شرقی دارای یک هزار و 944 روستای بیشتر از 20 خانوار و 762 روستای زیر 20 خانوار است.

   

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر نمایشگاه (http://telegram.me/asresakhteman) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی