مدیران خودروعصر اعتبار

حذف صدور قبوض کاغذی به گاز رسید

عصر ساختمان- مدیرعامل شرکت گاز استان، از آغاز طرح حذف قبوض گاز مشترکان زنجانی خبر داد.

حذف صدور قبوض کاغذی به گاز رسید
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۳:۰۰

  به گزارش  پایگاه خبری«عصرساختمان» به نقل از ایسنا، موسی احمدلو از آغاز طرح حذف قبوض گاز مشترکان زنجانی خبر داد و اظهار کرد: مرحله اول این طرح با دریافت شماره تلفن همراه مشترکان شروع شده و آنان می‌توانند شماره اشتراک خود را به سامانه پیام کوتاه 1000194 ارسال کنند.

  این مسئول ادامه داد: با استفاده از سرویس‌های پیامکی، وب‌سایت و یا مراجعه کنتورخوان، اقدام به جمع‌آوری شماره موبایل و ثبت خوداظهاری مشترکان در این مور شده که تاکنون بیش از 7000 شماره همراه مشترکان جمع‌آوری شده است.

  وی با اعلام اینکه طرح حذف قبوض کاغذی، اقدامی در راستای کاهش هزینه‌های جاری، تسریع در وصول مطالبات، تسهیل و توسعه خدمات الکترونیک، ارتقای کیفیت ارائه خدمات به مشترکان، حرکت به سمت انجام بخشی از مسئولیت‌های اجتماعی و نیز کاهش مراجعات مردمی است، افزود: صرفه‌جویی در مصرف کاغذ و صیانت از جنگل‌ها و منابع‌طبیعی، کاهش هزینه‌های چاپ و توزیع قبوض و حفظ محیط زیست، از دیگر مزایای اجرای این طرح ملی است.

  احمدلو تصریح کرد: در صورت فراهم شدن همه شرایط از پایان آذرماه 98؛ قبوض کاغذی برای مشترکان گاز صادر نخواهد شد و مشترکان برای دریافت اطلاعات صورت‌حساب گاز می‌توانند به سه روش شامل مراجعه به وب‌سایت شرکت گاز استان، مراجعه به سایت شرکت ملی گاز و سامانه پیامکی اقدام کنند.

  مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان یادآور شد: در روش اول مشترکان می‌توانند با ارسال (شماره اشتراک *1) به شماره 1000194 به زبان لاتین اقدام کنند. همچنین در روش دوم مشترکان با مراجعه به صفحه اول سایت اینترنتی شرکت ملی گاز به آدرس www.nigc.ir و یا سایت شرکت گاز استان زنجان به آدرس www.nigc-zanjan.ir و کلیک بر روی تصویر حذف قبوض می‌توانند اقدامات لازم را انجام دهند.

  وی اظهار کرد: در روش سوم نیز مشترکان می‌توانند شماره تلفن همراه خود را به ماموران کنتورخوان ارائه دهند تا بتوانند قبوض خود را به صورت الکترونیکی دریافت کنند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی