مدیران خودروعصر اعتبار

تبدیل یک گاراژ به خانه‌ای نقلی و شیک

عصر ساختمان- برای اینکه یک گاراژ تاریک و نمور به خانه‌ای نقلی اما روشن و خوب برای زندگی تبدیل شود، طراحان داخلی اینجا را حسابی به‌هم ریختند و نورپردازی‌اش را هم دستکاری کردند تا جای زندگی شود.

تبدیل یک گاراژ به خانه‌ای نقلی و شیک
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از مجله منزل، اول که وارد ساختمانش می‌شوی، آن‌قدر همه‌چیز لوکس و شیک است که ممکن است با خودت فکر کنی، کاش این خانواده مرا هم به فرزندی قبول می‌کردند. برای اینکه یک گاراژ تاریک و نمور به خانه‌ای نقلی اما روشن و خوب برای زندگی تبدیل شود، طراحان داخلی اینجا را حسابی به‌هم ریختند و نورپردازی‌اش را هم دستکاری کردند تا برای گذراندن روزها و شب‌های چالش‌‌انگیز دانشگاه جای زندگی شود. داستان تغییرات این خانه گاراژی را «بکی هریس»  روایت کرده است.

  یکی از محدودیت‌های جدی اینجا برای طراحان، یک دیوار استوانه‌ای‌شکل دراز بود که قبلا به عنوان راه هواکش به بیرون استفاده داشت. این استوانه بی‌مصرف تمام فضا را گرفته بود و گرچه قبل‌ترها مصرف بهتری داشت اما دیگر به هیچ دردی نمی‌خورد بنابراین آن را از فضا بیرون بردند و خب، نتیجه هم عالی بود؛ هم یک چیز بی‌خودی دور انداخته شد و هم فضا 24 متر بزرگ تر شد. وقتی بدانید کل این خانه 75 متر فضا دارد، ارزش 24 متر فضای بیشتر را خیلی راحت‌تر درک می‌کنید.

   

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر نمایشگاه  ( http://telegram.me/asresakhteman ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  نویسنده: خشایار بهروزی
  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی