مدیران خودروعصر اعتبار

کاظم زاده مطرح کرد:

عملکرد نامتوازن در توسعه و بهسازی جاده‌های کشور

عصر ساختمان- عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: امروز مناطق و استان های مرزی از فقر زیرساختی و جاده ای رنج می برند، البته در سال های گذشته اقداماتی صورت گرفته، اما به طور حتم پروژه های اجرایی شده به میزان مشکلات و نقایص نیست.

عملکرد نامتوازن در توسعه و بهسازی جاده‌های کشور
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرساختمان» به نقل از خانه ملت ، شادمهر کاظم زاده عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به عملکرد سازمان راهداری در حوزه ساماندهی و بهسازی جاده های بین شهری، گفت: با توجه به اینکه در هفته های پایانی فصل تابستان قرار داریم، میزان سفرهای بین شهری افزایش می یابد، حال یکی از عوامل اصلی در این حوزه، آماده سازی و بهسازی جاده ها برای تردد مسافران است.
  شادمهر کاظم زاده در مناظره خانه ملت با عنوان حمل و نقل ریلی و مزیت های آن

  بهسازی زیرساخت ها و عملکرد راهداری؛ عوامل ارتقا وضعیت جاده ها

  نماینده مردم دهلران، آبادانان و دره شهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: قطعا دو موضوع در وضعیت مطلوب جاده ها موثر است که بهسازی زیرساخت ها و عملکرد راهداری جزء این عوامل محسوب می شود، حال عملکرد سازمان راهداری به میزان نیروی انسانی و اعتبارات تخصیصی بستگی دارد.

  اعتبارات سازمان راهداری به صورت مطلوب محقق نمی‌شود

  سازمان راهداری برای توسعه زیرساخت ها و نگهداری از جاده ها به بودجه قابل توجهی نیاز دارد که در شرایط کنونی این اعتبارات محقق نمی شود

  کاظم زاده با اشاره به بودجه پایین سازمان راهداری در سال های اخیر، گفت: سازمان راهداری برای توسعه زیرساخت ها و نگهداری از جاده ها به بودجه قابل توجهی نیاز دارد که در شرایط کنونی این اعتبارات محقق نمی شود.

  عملکرد نامتوازن در توسعه و بهسازی جاده ها

  این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: در شرایط کنونی زیرساخت ها و  بهسازی و نگهداری از آن ها در کشور وجود دارد، اما مسئله مهم عملکرد نامتوازن آن ها است، یعنی آنکه در برخی از نقاط توسعه جاده ها و نگهداری از آن ها به خوبی صورت گرفته و در برخی از نقاط دیگر این رویکرد به درستی عملیاتی نمی شود.

  مناطق و استان های مرزی از فقر زیرساختی و جاده ای رنج می برند

  وی تصریح کرد: امروز مناطق و استان های مرزی از فقر زیرساختی و جاده ای رنج می برند، البته در سال های گذشته اقداماتی صورت گرفته، اما به طور حتم پروژه های اجرایی شده به میزان مشکلات و نقایص نیست.

  عملکرد سازمان راهداری بر اساس میزان اعتبارات تخصیص یافته مثبت است

  عضو کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: به نظر من در کل عملکرد سازمان راهداری بر اساس میزان اعتبارات تخصیص یافته مثبت است، اما قطعا حوزه راهداری در این شرایط به بودجه های بیشتری نیاز دارد./

  پورسعیدخلیلی
  رویداد ها در یک نگاه
  • ۰
  • ۰
  • هفته نامه
  • ۰
  • هفته نامه
  • هفته نامه
  • هفته نامه
  • هفته نامه
  • هفته نامه عصر ساختمان
  آخرین بروزرسانی ۲ سال پیش
  آرشیو