مدیران خودروعصر اعتبار

مسکن مهر پرند و خلف وعده تکراری مدیران

عصر ساختمان- در حالی معاون استاندار تهران از حل تمام موانع پیش‌روی مسکن مهر پرند و پردیس خبر داده که طبق معمول سال‌های اخیر، برنامه اعلامی شرکت عمران پرند برای تحویل واحدهای مسکن مهر هسا (سابق) باز هم عملی نشد.

مسکن مهر پرند و خلف وعده تکراری مدیران
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از تسنیم، بر اساس جداول منتشر شده از سوی شرکت عمران شهر جدید پرند قرار بود بخشی از پروژه‌های مسکن مهر هسا (سابق) این شهر از اسفندماه سال گذشته افتتاح و تا بهمن امسال به متقاضیان واگذار شود. به عنوان مثال مطابق جدول‌هایی که اواخر سال گذشته توسط شرکت عمران منتشر شد ، باید پروژه‌های هسا-صدرا نور پارت 11 صدرا نور 1 تیر امسال تکمیل می‌شد که به مردادماه (ماه جاری) موکول شده است.

  همچنین زمان تکمیل پروژه‌های هسا-صدرا نور (پارت 12 صدرا نور 1) مردادماه 98 بوده اما با یک ماه تاخیر به شهریور ماه امسال موکول شده است. همچنین موعد تکمیل واحدهای مسکن مهر هسا-صدرا نور (پارت 17 صدرا 1) مهر 98 بوده که در جدول جدید شرکت عمران پرند قرار است آذرماه 98 تکمیل شود.

  این در حالی است که بر خلاف جداول ذکر شده، در مرداد امسال پروژه‌ای از مسکن مهر هسا صدرا نور پارت 11  تحویل متقاضیان نشده است. تمام خلف‌ وعده‌های مدیران برای تکمیل و تحویل واحدهای مسکن مهر به خصوص مسکن مهر هسای سابق در حالی است که دیروز معاون امور هماهنگی استانداری تهران اخیرا با تاکید بر این‌که تمام موانع پیش روی مسکن مهر پردیس و پرند را برطرف کرده‌ایم گفته است:‌ دیگر هیچ بهانه ای برای تاخیر در اتمام مسکن های مهر وجود ندارد.

  تقی‌زاده با اعلام این‌که حدود 50 هزار واحد مسکن مهر در شهرهای پردیس و پرند نیمه تمام است، افزود:‌ نیمه نخست سال 99  پرونده مسکن مهر در استان تهران بسته می شود.

  طی سال‌های اخیر یکی از بهانه‌های عدم تحقق وعده‌های تکمیل و تحویل واحدهای مسکن مهر پرند مربوط به کم‌کاری دستگاه‌های خدمات رسان بوده است. البته چند وقتی است متقاضیان مسکن مهر و عدم واریز آورده به عنوان یکی از دلایل بروز این مسئله عنوان می‌شود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی