مدیران خودروعصر اعتبار

هفتاد‌ و سومین شماره هفته نامه الکترونیکی عصر ساختمان منتشر شد

عصر ساختمان- هفتاد‌وسومین شماره از هفته نامه الکترونیکی تخصصی "عصرساختمان" که به عنوان مرجعی آنلاین، به صورت هفتگی، در قالب تولید محتوای دیجیتال در حوزه‌های مرتبط با ساختمان اعم از مسکن، ساخت و ساز، معماری و دکوراسیون داخلی، مارکتینگ و کاشی و سرامیک در حال فعالیت است، منتشر شد.

هفتاد‌ و سومین شماره هفته نامه الکترونیکی عصر ساختمان منتشر شد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان»، " کاخ 300 ساله کرملین" مطلبی در مورد این کاخ سلطنتی در مسکو است، که به معرفی اجمالی این بنا تاریخی می‌پردازد و با توجه به جذابیت‌هایی که دارد تیتر یک هفته‌نامه را نیز به خود اختصاص داده است، این مطلب در صفحه 8 قرار دارد.
  جدیدترین اخبار حوزه مسکن را در صفحه دوم این هفته‌نامه مطالعه می‌کنید‌ و در بخش گزارش این هفته‌نامه که در صفحه 3 قرار دارد، گزارشی در مورد "مسئولیت مدنی سیل" مطالعه می‌کنید.
  در صفحه چهارم نیز مصاحبه‌های اختصاصی "عصر ساختمان" با دبیر انجمن کاشی و سرامیک را به همراه ویدیوهای منتخب از صنعت ساختمان را با یک کلیک می‌توانید مشاهده کنید.
  "شهرها باید در سال 2050 چگونه باشند" عنوان مطلبی است که تغییر و تحولات سبک زندگی و شهرسازی در آینده نه چندان دور را بیان می‌کند، این مطلب در صفحه 5 قرار دارد.
  مطلبی با عنوان "10 الگو مهم در چینش کاشی" در صفحه 6 این هفته نامه قرار دارد که الگوهای مهم در چینش کاشی را معرفی می‌کند.
  با توجه به بروز سیل‌های اخیر در کشور، مطلبی در مورد کم و کاستی‌های موجود و تاثیرگذار در وقوع آن آورده شده که این مطلب را در صفحه 7 می‌توانید مطالعه کنید.

  برای دسترسی به نسخه کامل هفته نامه الکترونیکی «عصر ساختمان» اینجا کلیک کنید.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی