مدیران خودروعصر اعتبار

هفتاد و دومین شماره هفته نامه الکترونیکی عصر ساختمان منتشر شد

عصر ساختمان- هفتاد و دومین شماره از هفته نامه الکترونیکی تخصصی "عصرساختمان" که به عنوان مرجعی آنلاین، به صورت هفتگی، در قالب تولید محتوای دیجیتال در حوزه‌های مرتبط با ساختمان اعم از مسکن، ساخت و ساز، معماری و دکوراسیون داخلی، مارکتینگ و کاشی و سرامیک در حال فعالیت است، منتشر شد.

هفتاد و دومین شماره هفته نامه الکترونیکی عصر ساختمان منتشر شد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان»، " نمایشگاه‌های مجازی و کاتالوگ‌های افزوده؛ آینده طراحی داخلی" عنوان مطلب دکوراسیون و طراحی داخلی این هفته است، و تغییراتی که پیشرفت تکنولوژی در این زمینه ایجاد کرده را مطرح می‌کند، با توجه به جذابیت‌هایی که دارد تیتر یک هفته‌نامه را نیز به خود اختصاص داده است، این مطلب در صفحه 5 قرار دارد.
  جدیدترین اخبار حوزه مسکن را در صفحه دوم این هفته‌نامه مطالعه می‌کنید‌ و در صفحه سوم نیز مصاحبه‌های اختصاصی "عصر ساختمان" با دبیر انجمن کاشی و سرامیک و هم‌چنین مدیر عامل برند کاشی‌وسرامیک "باروج" را به همراه ویدیوهای منتخب از صنعت ساختمان می‌توانید با یک کلیک مشاهده کنید.
  در بخش گزارش این هفته‌نامه که در صفحه 3 قرار دارد، گزارشی در مورد "بازاریابی املاک با استفاده از اینترنت مارکتینگ" مطالعه می‌کنید.
  در بخش تاسیسات این هفته، مطلبی در مورد سیستم VRF، که سیستمی نوین در گرمایش و سرمایش خانه است را مطالعه می‌کنید، این مطلب در صفحه 6 قرار دارد.
  با توجه به حادثه آتش‌سوزی در کلیسا نوتردام پاریس، و اهمیت این بنای تاریخی در اروپا، مطالبی در مورد نماد ملی فرانسه و حادثه اخیر را در صفحات 7 و 8 می‌توانید مطالعه کنید.

  برای دسترسی به نسخه کامل هفته نامه الکترونیکی «عصر ساختمان» اینجا کلیک کنید.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی