مدیران خودروعصر اعتبار

کمک هزینه مسکن خانواده‌های شهدا، جانبازان و آزادگان جوابگوی نیازها نیست

عصر ساختمان- معاون تعاون اداره کل بنیاد شهید خراسان شمالی گفت: کمک هزینه مسکن خانواده‌های شهدا، جانبازان و آزادگان جوابگوی نیازهای آنان نیست.

کمک هزینه مسکن خانواده‌های شهدا، جانبازان و آزادگان جوابگوی نیازها نیست
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از ایسنا، علی روز فراخ  با اشاره به اینکه در سال جاری 123 نفر از جامعه هدف بنیاد شهید استان برای دریافت کمک هزینه‌های مسکن معرفی شدند، اظهار کرد: با توجه به تورم موجود در کشور، اعتباری که برای جامعه هدف بنیاد شهید در نظر گرفته شده است، مناسب نیست.

  وی در رابطه با اعتبار کمک هزینه مسکن که برای جامعه هدف بنیاد شهید استان در نظر گرفته شده است، بیان کرد: اعتبار در نظر گرفته شده برای مرکز استان 77 میلیون تومان، شهرستان‌ها 66 میلیون تومان و وام‌های روستایی 38 میلیون تومان است.

  روز فراخ با اشاره به اینکه 36 نفر از بجنورد برای دریافت این وام‌ها معرفی شدند، ادامه داد: از دیگر شهرستان‌های استان 37 نفر از شهرستان اسفراین، جاجرم دو نفر، شیروان 28 نفر، فاروج دو نفر، گرمه 11 نفر و مانه و سملقان هفت نفر نیز برای دریافت وام‌های مسکن معرفی شدند.

  معاون تعاون اداره کل بنیاد شهید خراسان شمالی با اشاره به اینکه 290 سهمیه به استان برای دریافت وام مسکن تعلق گرفته شده است، اظهار کرد: در شش بانک استان سهمیه وجود دارد که بانک ملی 38 سهمیه، بانک مسکن 30 سهمیه، بانک ملت 85 سهمیه، بانک تجارت 24 سهمیه، بانک رفاه 60 سهمیه و بانک صادرات 53 سهمیه در سال جاری دارا بودند.

  روز فراخ با بیان اینکه مراجعه کنندگان به بنیاد شهید برای آورده‌ای که از سوی خودشان باید تأمین شود دچار مشکل هستند، اظهار کرد: به علت اینکه این وام‌ها کمک هزینه هستند، مراجعه کنندگان برای مبلغی که خودشان باید تأمین کنند دچار مشکل هستند و در شرایط موجود تأمین این اعتبار برایشان سخت است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی