مدیران خودروعصر اعتبار

مدیرمسکن و شهرسازی استان خبر داد:

اتمام ۹۰ درصد مسکن مهر مازندران تا پایان سال

لزوم رفع مشکلات مربوط به وام بانک مسکن

عصر ساختمان- مدیرمسکن و شهرسازی استان مازندران اعلام کرد در صورت رفع مشکلات مربوط به وام بانک مسکن برای متقاضیان مسکن مهر استان، امیدواریم تا پایان سال جاری۹۰ درصد پروژه‌های مسکن مهر مازندران به بهره‌برداری برسد.

اتمام ۹۰ درصد مسکن مهر مازندران تا پایان سال
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، مهران مهردادی اعلام کرد: کل قراردادهای مربوط به پروژه‌های مسکن مهر استان مازندران 78 هزار و 5 مورده بوده که 61 هزار و 317 واحد در شهرهای بالای 25 هزار نفر و 16 هزار و 688 واحد در شهرهای زیر 25 هزار نفر استان است.

  وی در مورد پروژه‌های مسکن مهر شهرهای بالای 25 هزار نفر گفت: تاکنون تعداد 41 هزار و 750 واحد در این شهرها به بهره‌برداری رسیده‌ و مابقی تاپایان امسال یا سال آینده مورد بهره‌برداری قرار خواهدگرفت.

  مدیرمسکن و شهرسازی مازندران در مورد پروژه‌های مسکن مهر شهرهای زیر 25 هزار نفر استان نیز گفت: تاکنون 14هزار و 483 واحد در این شهرها تحویل متقاضیان شده‌است و تلاش برای واگذاری 2205 واحد دیگر ادامه‌ دارد.

  وی تأکید کرد: چنانچه مشکلات موجود بر سر اعطای وام بانک مسکن به واحدهای خود مالکین برطرف شود، 85 تا 90 درصد پرونده‌های مسکن مهر استان همین امسال بسته می‌شود. در غیر این صورت سال آینده شاهد بهره‌برداری از تمامی واحدهای باقی‌مانده مسکن مهر مازندران خواهیم بود.

   

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر ساختمان ( https://telegram.me/asresakhteman ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی