مدیران خودروعصر اعتبار

مشاوران املاک پاسخ دادند:

بازار پاییز مسکن چگونه بود؟

عصر ساختمان- فصل پاییز برای بازار مسکن چگونه بود؟ آیا در این فصل بازار مسکن رونق گرفت؟ برخی از مشاوران املاک تهران، وضعیت مسکن در فصل پاییز را بیان کرده‌اند.

بازار پاییز مسکن چگونه بود؟
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از اقتصادنیوز، بعد از اتمام فصل تابستان، بسیاری از پیش‌بینی‌ها به این صورت بود که نیمه دوم سال، بازار مسکن بهتری را تجربه خواهیم کرد، حال که تقریباً نیمی از این نیمه گذشته است و  فصل پاییز رو به اتمام است، می‌خواهیم بدانیم به طور کلی بازار مسکن در پاییز چگونه گذشت؟ آیا بازار مسکن تغییری هم کرد؟ برخی از مشاوران املاک به این سوال پاسخ داده‌اند.

  یکی از مشاوران املاک به اقتصادنیوز گفت: در نیمه دوم سال، پیش‌بینی‌ها به این سو می‌رفت که بازار کمی رونق پیدا کند، اما این رونق بسیار ناچیز بود و در حدی نبود که در بازار مسکن دیده شود، البته میزان خرید و فروش ملک کلنگی در این فصل بیشتر شد و این نشان‌دهنده این است که سازندگان کمی به بازار امیدوار شده‌اند و به امید خدا بازار بهتر خواهد شد.

  مشاور املاک دیگری بیان کرد: قیمت‌ها تغییر خاصی نکرده، اما وامی که برای خرید مسکن به جانبازان دادند، تاثیرات مثبتی در بازار ایجاد کرده و این وام باعث شده که در فصل پاییز وضعیت خرید و فروش مسکن کمی رونق پیدا کند.

  یکی دیگر از مشاوران بیان کرد: در فصل پاییز تغییر خاصی نه در قیمت‌ها و نه در معاملات مسکن مشاهده نشد و از نظر من به دلیل مصادف شدن ماه محرم و صفر با فصل پاییز، نتوانستیم تغییری در بازار مسکن مشاهده کنیم.

   

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر ساختمان ( https://telegram.me/asresakhteman ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  نویسنده: ساره ناصری
  پورسعیدخلیلی