مدیران خودروعصر اعتبار

معاون معماری و شهرسازی وزیر راه:

تغییر کاربری ٥ طبقه زیرین پلاسکو فردا بررسی می‎شود

عصر ساختمان- معاون معماری و شهرسازی گفت: ٥ طبقه زیر زمینی ساختمان پلاسکو برای حذف و تبدیل به بخش تجاری فردا در شورای عالی شهرسازی بررسی می‌شود.

تغییر کاربری ٥ طبقه زیرین پلاسکو فردا بررسی می‎شود
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از میزان، ایزدی در نشست خبری حاشیه نمایشگاه مسکن، شهرسازی و بازآفرینی بیان کرد: از سال گذشته به دنبال طرح سیاست بازآفرینی شهری آغاز شده و طی ابلاغ وزیر راه موظف هستیم بازآفرینی شهری را در تلفیق بازآفرینی شهر برنامه ریزی و محقق کنیم.

  وی در ادامه افزود: تهیه طرح برای پلاسکو از طریق مسابقه انتخاب شد و متولی این موضوع طرحی ارایه کرد و بر این اساس تصویب آن فردا به طور قطع بررسی می‌شود.

  گفتنی است تنها تاکید بر برگزاری مسابقه برای طرح بود که در چارچوب شورای عالی شهرسازی در خصوص ضوابط این طرح بررسی می‌شود و در حال حاضر مغایرتی با شورای عالی شهرسازی نداریم.

  معاون معماری و شهرسازی تصریح کرد: ٥ طبقه زیر زمینی ساختمان پلاسکو برای حذف و تبدیل به بخش تجاری فردا در شورای عالی شهرسازی بررسی می‌شود.

  ایزدی خاطر نشان کرد: طرح منطقه ٢٢ چندین سال است بلاتکلیف باقی مانده و برای آن ٤٨۰ هزار نفر جمعیت تعریف شده که این موضوع و بررسی طرح جامع و برنامه ریزی‌ها در فردا بررسی و تصمیم گیری می‌شود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی