مدیران خودروعصر اعتبار

سقف های تصفیه کننده هوا

ارتقا کیفیت زندگی

عصر ساختمان- سالانه سه میلیون نفر از مردم دنیا بر اثر آلودگی هوا جان خود را از دست می دهند ؛ این آلودگی همه جا همراه شماست.

ارتقا کیفیت زندگی
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان»، جالب است بدانید که بیش از 80 درصد از عمر خود را به واسطه الزامات صرفه جویی انرژی و بسته بودن پوسته خارجی در ساختمان هایی تردد داریم که تبادل هوای محیط با هوای تازه در آنها امکان پذیر نمی باشد.این در حالی است که کیفیت هوایی که تنفس می کنیم نقش اساسی در سلامت جسمی ما دارد. این تنها گوشه ای از معضلات زندگی در فضاهای بسته امروزی است؛ به این معضلات استشمام بخارات ناشی از رنگ دیوارها ، کفپوش ها و انواع مواد شوینده و خشبو کننده را نیز اضافه کنید تا ضرورت اندیشیدن به راهکاری برای تصفیه هوای محیط برایتان بیش از هر زمان دیگری محرز شود.
  اما راهکار مقابله با این جریان، در "پنل های آکوستیک و تصفیه کننده هوا Cleaneo کناف ایران" خلاصه شده است ؛ محصولی که براساس آزمایشات انجام شده و به واسطه زئولیت موجود در صفحات گچی سطح آلاینده های موجود در دود سیگار ، تری تیلامین ها ، آمونیاک ، هیدروکربن های آروماتیک و ترکیبات آلی فرار (voc) موجود در هوا را کاهش می دهد.
  عملکرد مطلوب این نوع پنل گچی علاوه بر زیبایی های بصری در اجرای سقف های دکوراتیو در کاهش میزان voc موجود در هوا بر هیچ اهل فنی پوشیده نیست. جهت تائیدی بر این مدعا تنها کافیست نتایج حاصل از آزمایش نحوه عملکرد "پنل های Cleaneo کناف ایران" را در مقایسه با پنل های آکوستیک معمولی مورد بررسی قرار دهیم و به کاهش 39 درصدی کاهش میزان آلایندهای voc  موجود در هوا دست یابیم.
  اگر به سلامت و کیفیت زندگی خود علاقه مند هستید به استفاده از پنل های آکوستیک و تصفیه کننده هوا بیشتر فکر کنید.

   

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی