مدیران خودروعصر اعتبار

گران‌ترین آپارتمان فروخته شده در هفته گذشته

عصر ساختمان- هفته گذشته قرارداد فروش ۷آپارتمان میلیاردی به ثبت رسید. بر اساس اطلاعات ثبت شده در سامانه اطلاعات بازار املاک ایران با وجود آنکه همچنان بیشترین حجم خرید و فروش‌ها متعلق به آپارتمان‌های ارزان قیمت است اما تعداد معاملات میلیاردی ثبت شده در محدوده زمانی ۵ تا ۱۲ آذر ماه حدود ۷ معامله است.

گران‌ترین آپارتمان فروخته شده در هفته گذشته
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۲:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از دنیای اقتصاد، نخستین قرارداد ثبت شده متعلق به آپارتمانی 165 متری در شهرک آزمایش است که به قیمت متری 6 میلیون و 780 هزار تومان به فروش رفته است. قیمت کل این آپارتمان یک میلیارد و 120 میلیون تومان است. همچنین آپارتمانی در محله ولنجک به متراژ 195 متر به قیمت 2 میلیارد و 80 میلیون تومان به فروش رفت. در معامله دیگری در محله امانیه (منطقه 3) آپارتمانی 154 متری، یک میلیارد و 35 هزار تومان فروخته شد. اما گران‌ترین آپارتمان فروخته شده در هفته گذشته، آپارتمانی 285 متری در محله فرمانیه، حصار بوعلی بود که 4 میلیارد و 100 میلیون تومان به فروش رفت. همچنین هفته گذشته در محله نصر گیشا آپارتمانی 172متری به قیمت یک میلیارد و 160میلیون تومان فروخته شد. فروش میلیاردی دیگری که به ثبت رسیده، آپارتمانی در محله سهرودی باغ صبا است که متراژ آن 199 متر است و 2 میلیارد و 400 میلیون تومان به فروش رفته است. در این هفته همچنین آپارتمانی 194 متری در محله پسیان به قیمت 2 میلیارد و 500میلیون تومان به فروش رفت.

     

    جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر ساختمان ( https://telegram.me/asresakhteman ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

    برچسب ها
    پورسعیدخلیلی