مدیران خودروعصر اعتبار

معاون وزیر راه و شهرسازی در مشهدمقدس:

سامانه اطلاعاتی آنلاین سازمان زمین و مسکن راه‌اندازی شد

عصر ساختمان:معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: سامانه اطلاعاتی جامع و آنلاین این سازمان راه‌اندازی شده و تمامی اطلاعات مورد نیاز مردم در این سامانه گنجانده شده است.

سامانه اطلاعاتی آنلاین سازمان زمین و مسکن راه‌اندازی شد
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۵:۰۰

  به گزارش «عصر ساختمان» به نقل از تسنیم، سیدمحمد پژمان ظهر امروز در مراسم معارفه فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن خراسان رضوی که در سالن همایش‌های اداره‌کل راه و شهرسازی خراسان‌رضوی برگزار شد، اظهار داشت: انقلاب ایران منشأ تحول داخلی و خارجی در مقیاس ملی، منطقه‌ای و بین‌المللی بود.

  پژمان تصریح کرد: در ابتدای پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی کسی به دنبال منافع شخصی نبود و همه در جهت پیشرفت نظام و انقلاب تلاش می‌کردند؛ امروز هم باید این‌گونه باشیم تا در مقابل دشمنان اسلام و ایران؛ شکننده، تسلیم، مأیوس و ناامید نباشیم.

  وی تأکید کرد: با وجود بسیاری از هزینه‌ها زنده ماندن این انقلاب یک معجزه الهی بود و باید با همت مضاعف کاری بکنیم که مشکلات اشتغال و مسکن مردم حل شود و این انقلاب باشکوه‌ در ادامه مسیر خود به خوبی پیش برود.

  معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه بسیاری از مشکلات با یک هماهنگی بسیار ساده برطرف می‌شود، عنوان کرد: مهم‌ترین وظیفه سه قوه مجریه، مقننه و قضائیه و تمامی زیرمجموعه‌های آن‌ها ارائه شایسته‌ترین خدمات به ملت ایران ایران است و شایسته نیست که در برخی امور دچار ضعف و مشکل باشیم و نتوانیم به خوبی پاسخگوی مردم باشیم.

  پژمان گفت: امروز زمین‌خواری و تصرف اراضی از تفکیک و بهره‌برداری غیرقانونی تا اراضی شخصی و دولتی از معضلات است و از زمان جابه‌جایی مردم از شهرهای کوچک به بزرگ این موضوع گسترش یافت و اگر دستگاه‌ها دقت، کنترل و نظارت جدی داشته باشند می‌توان بخش عمده‌ای از این تخلفات را جلوگیری کرد.

  وی افزود: برای راه‌اندازی یگان حفاظت ازمان ملی زمین و مسکن مجوزهای لازم را از قوه قضائیه گرفتیم و از نیروی انتظامی هم در جهت به‌‎کارگیری برترین نیروها در این یگان کمک گرفیتم تا عرصه فعالیت‌های غیرمجاز و غیرقانونی را برای متخلفان آن تنگ کنیم.

  مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن با اشاره به راه‌اندازی سامانه اطلاعاتی جامع و آنلاین سازمان زمین و مسکن، گفت: مردم می‌توانند با مراجعه با سایت اینترنتی سازمان ملی زمین و مسکن به آدرس اینترنتی: www.nlho.ir به بخش سامانه اطلاعاتی جامع و آنلاین این سازمان مراجعه کنند و تمامی اطلاعات مورد نیاز مردم در این سامانه گنجانده شده و امکان پاسخگویی سریع، دقیق و به‌موقع برای پرسش‌های مردمی فراهم شده است تا شاهد انجام اقدامات قانونی در حوزه زمین و مسکن باشیم.

  در پایان این این مراسم سرهنگ کیومرث میرابی‌مقدم در حکمی از سوی سرهنگ علی عباس‌نژاد فرمانده یگان حفاظت از اراضی ملی سازمان زمین و مسکن به‌مدت 2 سال به‌عنوان فرمانده یگان حفاظت از اراضی ملی سازمان زمین و مسکن خراسان رضوی منصوب شد.

   

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصرساختمان (http://telegram.me/asresakhteman) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی