مدیران خودروعصر اعتبار

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان یزد:

دومین نمایشگاه سنگ ساختمانی استان یزد برگزار می‌شود

عصر ساختمان- مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان یزد از برگزاری دومین نمایشگاه سنگ ساختمانی استان یزد در آذرماه سال جاری خبر داد.

دومین نمایشگاه سنگ ساختمانی استان یزد برگزار می‌شود
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از فارس، سیدمسعود عظیمی اظهار داشت: بازاریابی و توسعه بازار محصولات خوشه سنگ استان یزد و شناساندن توانمندی‌ها و قابلیت‌های تولیدی واحدهای ذی‌نفع خوشه سنگ به سایر مخاطبان این صنعت از مهم‌ترین اهداف این نمایشگاه است.

  عظیمی تصریح کرد: دومین نمایشگاه سنگ ساختمانی استان یزد با حضور واحدهای فرآوری سنگ ساختمانی استان از دوم تا پنجم آذرماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان برگزار خواهد شد.

  وی با بیان اینکه در حال حاضر بیش از 120 واحد فرآوری سنگ در استان وجود دارد، بیان کرد: با توجه به اینکه استان یزد از پتانسیل و ظرفیت‌های بالایی در صنعت سنگ و معادن سنگ برخوردار است، برپایی این نمایشگاه فرصتی را برای تولیدکنندگان و فعالان این حوزه برای عرضه و ارائه تولیدات، توانمندی‌ها و قابلیت‌های خود فراهم کرده است.

  رئیس هیأت مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی استان یزد خاطرنشان کرد: همزمان با این رویداد تورهای بازدید از صنایع سنگ استان، اجرای پنل‌های تخصصی و جلسات مشترک تجاری توسط خوشه سنگ برگزار خواهد شد.

  عظیمی ادامه داد: متقاضیان در صورت تمایل به اخذ غرفه و حضور در نمایشگاه با دفتر خوشه سنگ استان یزد با شماره 36239701 تماس حاصل نمایند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی